Warszawa - opieka nad psem, opiekun zwierząt

Katalog Opiekun dla zwierząt
województwo mazowieckie
Warszawa


imie i nazwisko: Maryla Kołłątaj
opis: Warszawa - Żoliborz. Profesjonalna opieka nad psami średnimi i dużymi w ich miejscu zamieszkania lub w domu opiekunki na czas waszej pracy lub waszego wyjazdu. Spacery połączone z zabawą i nauką dobrych manier. Wyżywienie dostosowane do przyzwyczajeń psa (również gotowane). Stawka dzienna: 40 zł (w tym wyżywienie).
telefon: 0 605 032 889
e-mail: marylandia@onet.eu

imie i nazwisko: Edyta Trawińska
opis:  Witam.Posiadam status certyfikowanego opiekuna zwierząt towarzyszących. Oferuję spacery i opiekę nad psem w domu właściciela. Do siebie mogę przyjąć małe zwierzęta przebywające w klatkach np. gryzonie, żółwie lądowe oraz zająć się jaszczurkami lub akwarium w domu właściciela podczas dłuższych wyjazdów. Dodatkowo mogę zaopiekować się roślinami doniczkowymi, w tym egzotycznymi np. storczyki. Cena do uzgodnienia.
telefon: o 605 941 664
e-mail: dydusia@o2.pl

imie i nazwisko: dorota babel
opis: zaopiekuje sie profesjonlnie Twoim pupilem psem, kotem, mam dlugoletnie doswiadczenie  w obchodzeniu sie rasa yorkshire, chinski grzywacz , owczarek niemiecki jak i z psami wielorasowymi. miejsce opieki u mnie lub u wasciciela. cena do uzgodnienia
telefon: 516-079-530
e-mail: dorothi@wp.pl

imie i nazwisko: Małgorzta Kiljan
opis: Uwielbiam zwierzęta. Mam z nimi świetny kontakt. Z chęcią zaopiekuję się pieskiem. Będę wychodzić z nim na spacery i opiekować sie jak swoim. Mam duzy dom z dużym ogródkiem. Zaopiekuję się za rozsądne wynagrodzenie.
telefon: 500669455
e-mail: laady_margaret@wp.pl

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.