Kij do zabawy z psem

Rzucanie pieskowi patyka może być nieco nudne po około siedmiu milionach rzutów. Chociaż może być to fascynująca rozrywka dla Twojego ulubieńca, dla Ciebie okazać się ona może nie tylko śmiertelnie nudna, ale i męcząca. Może właśnie dlatego tak bardzo kochamy psi kij golfowy. Z grubsza przypomina on właśnie narzędzie do gry w golfa i z pewnością przywróci radość wspólnej zabawy w aportowanie. Po prostu zamachnij się kijem, a piłka tenisowa w nim umocowana poleci na odległość nawet 90 metrów- zdecydowanie dalej niż zdołałbyś ją dorzucić w standardowy sposób!

Pomyśl, że łączysz przyjemne z pożytecznym- ćwiczysz siłę uderzenia jednocześnie dostarczając niezapomnianej rozrywki swojemu pupilowi! Najlepsze jest to, że nawet nie będziesz musiał schylać się po piłkę - po prostu podnieś ją za pomocą chwytaka na kiju. Sprytne, prawda?

Kij jest co prawda zaprojektowany z myślą o psach, ale na pewno poprawi Twoje golfowe uderzenie. Co wspanialsze, będziesz mógł trenować codziennie! Twój piesek będzie się wspaniale bawił mogąc ci dostarczać piłkę do coraz nowszych i nowszych strzałów. Aport!

  • W skład zestawu wchodzi psi kij golfowy i jedna piłka tenisowa
  • Nie celuj w zwierzęta
  • Używaj na otwartych rozległych przestrzeniach
  • Wymiary: mniej więcej 10x110x10cm

 

źródło: nadesłane przez czytelnika WORTALU PSY24.PL

 

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie