Czy legowisko musi być nudne?

Każdy opiekun czworonożnych pociech wie jak bardzo te urocze futrzaki cenią sobie ciepłe i miękkie miejsce do spania. Wygodna poduszka może być na miarę złota po czasie spędzonym na wesołym hasaniu za dzwoniącymi zabawkami, czy piszczącymi piłeczkami. Szczęśliwie, na rynku każda psia i kocia mama znajdzie coś dla swoich wąsatych pupili; Czy to miękkie obwarzanki czy zapewniające skrycie przed światem budki.

Legowiska te są satysfakcjonujące - miękkie, puchate, ciepłe - lecz niestety również nijakie. Większość dostępnych w sprzedaży domków i łóżek nic nie mówi o ich rezydencie, nie wskazuje jak ważne miejsce zajmuje w domu, jak bardzo wyjątkowym charakterem jest dla nas! Cóż nam po beżu i burości masowo produkowanych, zwykłych posłań, na których ułoży się gwiazda naszego życia? Dlaczego mamy pozwolić na to, by obecność zwierzaka w trakcie jej lub jego snu stapiała się ze ścianą mieszkania?

Czas pokazać koloryt charakteru naszej ukochanej kulki futra!


Co, jeżeli nie taka wspaniała truskawka, zaprezentuje słodkość z jaką nosi się wspaniały Puszek?
 

Może Kleopatra, nieustraszona eksploratorka każdego zakamarku i koneserka rybiej karmy, znajdzie swoje miejsce w paszczy rekina?

Znajdzie się również coś dla Oskara, który z chęcią odda się głębokim przemyśleniom w tej gustownej budce idealnej dla myślicieli.

Czasy, kiedy posłanie dla kociaka musiało być banalne powoli odchodzą do lamusa. Znajdź coś, co pokaże kim jest Twój kot, tylko  na  https://www.facebook.com/przeroznosci/

 

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie