Jak poprawić zdjęcia naszych psów?

Wszystkich miłośników psów ucieszy niezmiernie fakt, że dzięki prostym programom do przerabiania zdjęć możemy łatwo i szybko poprawić jakościowo lub zmodyfikować nasze zdjęcia z pupilami. Dziś już każdy ma dostęp do takich programów dzięki dostępowi do Internetu i z łatwością zmienić dowolne zdjęcie według uznania, aby np. pochwalić się przed rodziną, znajomymi czy opublikować fotki na stronach internetowych. Jest to ogromnym ułatwieniem, gdyż to my sami ostatecznie decydujemy jak ma być obrobione zdjęcie i nie musimy liczyć na pomoc fotografa jak to dawniej bywało.

Interesujący jest fakt, że każde amatorskie fotografie mogą być przerobione w naprawdę fachowy sposób. W dzisiejszych czasach takie programy co bardzo ważne dla wielu osób dostępne są już nawet za darmo do pobrania i każdy zainteresowany może w dowolnej chwili z nich skorzystać. Jak wiadomo obecnie zdjęcia amatorskie nie są już zanoszone do zakładu fotograficznego do obróbki, gdyż wszystkie prace z tym związane możemy wykonać osobiście i we własnym domu. Niektóre programy do edycji zdjęć są nawet aż tak rozbudowane i zaawansowane, że nie można poznać czy zdjęć nie przerabiał jakiś profesjonalista. Dlatego też przedstawimy tutaj jeden z nich.

Darmowy i łatwy w obsłudze program do obróbki zdjęć Photoscape należy do najlepszych i najpopularniejszych programów tego typu. Przy użyciu tego programu możesz bez problemu szybko zrobić praktycznie wszystko czego chcesz: przejrzeć, retuszować, edytować i wydrukować swoje zdjęcia. Photoscape wyposażony jest we wszystkie podstawowe narzędzia do obróbki graficznej. Korzystając z tego dobrego programu możesz nie tylko przeglądać swoje zdjęcia, edytować je, tworzyć mozaiki i animowane GIF, ale nawet konwertować fotografie na inny wybrany format plików. Dla wymagających osób Photoscape udostępnia sporo interesujących efektów i filtrów do edycji zdjęć, które przy odpowiednim wykorzystaniu mogą dać świetne efekty artystyczne - dzięki czemu przerobione zdjęcia będą wyglądały jak profesjonalne.

Ciekawą funkcją Photoscape jest też konwerter plików RAW, pozwalający użytkownikowi na pracę z fotografiami cyfrowymi o wysokiej jakości. Menu programu jest proste i bardzo przyjazne użytkownikowi, a wszystkie dostępne ikonki są ładnie ułożone w formie okręgu na głównym ekranie. W czasie edycji fotografii mamy pod ręką wszystkie dostępne i niezbędne nam narzędzia gotowe do użyci. Dodatkowo interfejs programu jest wyświetlany w postaci zakładek jak w przeglądarkach internetowych. Nowych użytkowników zapewne ucieszy także informacja, że interfejs programu jest w języku Polskim.

Podsumowując warto też dodać, że program działa bardzo szybko. Wszelkie wprowadzane przez nas zmiany i modyfikację nie spowalniają komputera, a obróbka zdjęć jest naprawdę bardzo łatwa.

Źródło: pliki.pl

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie