Kiedy nie możesz mieć prawdziwego psa

Duża część naszego społeczeństwa po prostu kocha zwierzęta. Ulubieńcami wszystkich bez wątpienia są psy. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na posiadanie swojego własnego pupila – w większości spowodowane jest to brakiem odpowiednich warunków. Mieszkanie w bloku, długie nieobecności w domu mogą być dla psa – szczególnie takiego, który uwielbia spacery – prawdziwą męczarnią.

Psy online

Właśnie dlatego tak dużą popularnością cieszą się gry poświęcone tym zwierzętom. Hodowla psów w przeglądarce internetowej, z której korzystamy na co dzień? Czemu nie. Dzięki grze o psach każdy z nas może mieć swojego własnego pupila lub też prowadzić hodowle psów właśnie w przeglądarce. Gry takie w głównej mierze opierają się na prowadzeniu swojego własnego sklepu zoologicznego. To właśnie w nim, jako właściciele opiekujemy naszymi zwierzętami – głównie są to psy. W grze, jako kierownik sklepu naszym głównym zadaniem będzie rozpoczęcie własnego biznesu, którym jest sklep zoologiczny. W miarę rozwoju będziemy mogli mieć w nim coraz to ciekawsze psy – wiele ras, szczeniaków i dorosłych zwierząt. Nasz sklep to tylko część naszego psiego biznesu, będziemy musieli zapewnić również naszym zwierzętom miejsce do zabaw i spędzania wolnego czasu. W tym celu konstruuje się wybiegi dla czworonogów – a w nich rozmieszcza kosze wiklinowe, miękkie poduszki, koce i zabawki dla pupili.

Gra dostępna wszędzie

Gra przeglądarkowa pozwala na swobodne granie w każdym możliwym miejscu. Dzięki temu nawet będąc w podróży mamy możliwość sprawdzenia, co słychać u naszych psów. Gry tego typu są darmowe, dzięki czemu każdy ma możliwość rozpoczęcia przygody z psami, nie wydając na to ani złotówki. Oczywiście w grze pojawiają się dobrowolne mikropłatności, pozwalające na szybsze odblokowanie poszczególnych bonusów oraz ułatwienie sobie rozgrywki. Bez wątpienia gry o psach to bardzo szeroki rynek, w którym każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Jednak hodowla psów w przeglądarce to rozwiązanie dobre dla każdego. W podróży, w domu, w przerwie w pracy. Zawsze możemy się zalogować i sprawdzić, co słychać u naszych podopiecznych, dzięki czemu mamy wszystko pod kontrolą. Do gry możemy się zalogować nie tylko z poziomu komputera osobistego. Można do niej bez problemu wejść, używając swojego telefonu komórkowego – wystarczy mieć dostęp do internetu. Jeżeli nie mamy możliwości przygarnięcia prawdziwego psa, wówczas rozwiązanie tego typu jest idealne. Możemy cieszyć się naszą własną hodowlą psów w domowym zaciszu.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie