Baki z psami - Dalmatyńczyki

101 DALMATYŃCZYKÓW

Urocza gromadka szczeniaczków, magiczna atmosfera londyńskich ulic, cudowna animacja - oto świat filmu "101 dalmatyńczyków", jednego z najświetniejszych osiągnięć Disneyowskiej klasyki. Perypetie zaczynają się, kiedy para dalmatyńczyków, Pongo i Perdita znajduje dom u nowych właścicieli. Niebawem psy zostają dumnymi rodzicami piętnastu rezolutnych szczeniaczków. Rodzinka czworonogów żyje sobie szczęśliwie aż do chwili, gdy okrutna Cruella De Vil porywa maleństwa, a oprócz nich - wszystkie dalmatyńczyki w mieście! Ich los zależy teraz od Ponga i Perdity, którzy za pomocą czarodziejskiego szczeknięcia wzywają zamieszkałe w Londynie zwierzęta, aby wspólnie wyruszyły w niebezpieczną misję i pomogły dzielnym szczeniaczkom przechytrzyć nikczemną porywaczkę. Zaproś do swego domu 101 sympatycznych dalmatyńczyków z wiecznie młodego Disneyowskiego filmu i przeżyj pasjonującą przygodę, pełną ciepła i humoru

101 DALMATYŃCZYKÓW II - LONDYŃSKA PRZYGODA

Ponadczasowa, zdobywająca serca coraz to nowych pokoleń widzów na całym świecie, klasyczna animacja Walta Disneya "101 Dalmatyńczyków" powraca w świetnej kontynuacji. Nieprzerwana akcja, humor i zabawa sprawiają, że jest to doskonała rozrywka dla całej rodziny i godny następca swego świetnego pierwowzoru. Zgubiony w morzu kropek mały Patch marzy o tym, by wyróżnić się spośród czeredy, podobnych jemu nakrapianych szczeniaków. Gdy zostaje przypadkowo rozdzielony z rodziną, jako jedyny unika porwania przez okrutną Cruellę. Rusza na ratunek i w końcu przekonuje się, że naprawdę jest jedynym w swoim rodzaju, cudownym psem.

źródło: www.play.pl

 

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.