Współpracownik: Agnieszka Orłowska

Agnieszka Orłowska

założycielka i instruktor ALTERI, członek Polskiego Towarzystwa Etologicznego, autorytet w zakresie szkolenia psów i rozumienia ich natury, prelegentka konferencji i seminariów krajowych i międzynarodowych poświęconych tematyce kynologicznej. Profesjonalnie szkoleniem psów zajmuje się od ponad 20 lat. W tym czasie miała okazję zweryfikować różne metody pracy z psem - od tych z wykorzystaniem bodźców awersyjnych typu kolczatka, obroża impulsowa czy dławik, poprzez szkolenie tradycyjne, aby ostatecznie wybrać efektywną behawioralną metodę opartą o pozytywne wzmocnienie. Konsekwentnie zajmuje się popularyzowaniem aktualnej wiedzy o psie i nieinwazyjnych metodach szkoleniowych, jak również stale rozwija swoje umiejętności w zakresie szkolenia oraz poszerza wiedzę na temat behawioru psa. "

Alteri
Psy to nasza pasja i profesja.
Dążymy do tego, by obecność psa przy boku człowieka była zauważona, doceniona i wykorzystana, a więź, jaka powstaje między człowiekiem i psem, była budowana w oparciu o wzajemne zrozumienie, szacunek i zaufanie, oraz by Alteri było źródłem rzetelnej wiedzy kynologicznej i wyróżniało się wysokimi standardami działania.
Alteri otwarte jest dla osób zainteresowanych podnoszeniem swoich umiejętności w zakresie szkolenia opartego o pozytywne wzmocnienie oraz poszerzaniem wiedzy na temat behawioru psa, dokładając wszelkich starań w dziedzinie popularyzacji najnowszej wiedzy o psie i nieinwazyjnych metod szkoleniowych.

www.alteri.pl
mnaraniecka@alteri.pl
tel. 0796 715 104

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie