Redaktor: Taida Tarabuła – psi fotograf

Redaktor działu Fotografia PSÓW.

Swoją przygodę z fotografią zaczynałam od zdjęć przyrody, głównie mglistych pejzaży. Z wielkim upodobaniem fotografuję psy, jedno ze zdjęć zostało wyróżnione w Wielkim Konkursie Fotograficznym National Geographic. Swoje prace publikuję w albumach fotograficznych, kalendarzach i w prasie. Należę do Związku Polskich Artystów Fotografików oraz do Związku Polskich Fotografów Przyrody, współpracuję z Polską Agencją Fotografów „FORUM”, a  przez kilka lat współpracowałam też z Życiem Warszawy.

Psy kocham od dziecka, fotografię również. Te dwie miłości połączyłam w jedną wielką. Stało się tak za sprawą pewnej kudłatej istoty, która pojawiła się w moim życiu przeskakując jednym susem bramę schroniska. Tośka wprowadziła mnie w świat miłośników czterech łap. Zyskałam dzięki niej wielu wspaniałych przyjaciół. Patrząc na nasze rozbawione, uśmiechnięte psy, nawet najgorszy nastrój mija jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki i znowu chce się żyć. Spotkania te zainspirowały mnie do stworzenia firmy, która zajmuje się głównie fotografowaniem psiaków i innych zwierząt domowych.

Zapraszam posiadaczy i miłośników czworonogów na profesjonalne sesje fotograficzne Waszych psiaków. Zdjęcia wykonuję w plenerze lub w domu, nie używam flesza. Dzięki temu psy odkrywają przed obiektywem swą najprawdziwszą naturę. Zapraszam do obejrzenia przykładowych zdjęć
http://taida.pl/galeria/

Dla osób, które przygarnęły psa, zniżka 25%

Taida Tarabuła
foto@taida.pl
http://taida.pl
tel. 691-945-610

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie