Kalendarz Wybierz Miśka 2009

Kalendarz WYBIERZ MIŚKA 2009 z Pawłem Małaszyńskim już w sprzedaży!

 W tym roku Fundacja Viva! Akcja dla Zwierząt po raz kolejny przygotowała specjalną edycję kalendarza akcji Wybierz Miśka ( www.wybierzmiska.pl ), która propaguje adopcję bezdomnych zwierząt oraz wolontariat w schroniskach. Kalendarz na rok 2009 ma na celu przybliżenie 14 różnych organizacji pomagających zwierzętom. Chcemy pokazać działania realizowane przez te organizacje i zachęcić do ich wspomagania. W kalendarzu znalazły się organizacje, które skutecznie od lat niosą pomoc zwierzętom i cieszą się uznaniem oraz wiarygodnością. Na okładce kalendarza znalazło się zdjęcie Pawła Małaszyńskiego, który zgodził się wesprzeć akcję swoim wizerunkiem.

 W projekcie biorą udział:

 * Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie
 * Schronisko Dla Koni TARA
 * Schronisko w Milanówku
 * Fundacja na rzecz obrony praw zwierząt SFINX
 * Fundacja Viva! Akcja Dla Zwierząt
 * TOZ w Polsce o/Oborniki
 * Fundacja św. Franciszka Koci Azyl
 * Fundacja OTOZ Animals
 * Fundacja na Rzecz Obrony Praw Zwierząt NERO
 * Fundacja ZWIERZYNIEC w Wieluniu
 * Fundacja Dar Serca
 * Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS
 * Straż Dla Zwierząt w Polsce
 * Fundacja Zwierzę Nie Jest Rzeczą

 Kalendarz zawiera, zatem 14 miesięcy – grudzień 2008, cały rok 2009 oraz styczeń 2010 roku. (6 kartek formatu A3, kreda 225g mat, 4+4, oprawa – spirala z zawieszką)

 Projekt ma na celu zintegrowanie organizacji zajmujących się statutowo ochroną zwierząt i wolontariuszy w nich działających oraz zebranie środków na pomoc zwierzętom. Kalendarz będzie dystrybuowany m.in. przez Empik oraz sklepy internetowe www.viva.org.pl  i http://www.youtube.com/watch?v=WllKhXD5nLI ) cieszyła się dużym zainteresowaniem u osób wrażliwych na los zwierząt.

 Kupując kalendarz kampanii na rok 2009 każdy może pomóc uratować życie wielu czworonogów, złagodzić dolegliwości jesienno-zimowych chłodów oraz wspomóc schroniska w dostarczeniu ciepła i pożywienia zwierzętom.

 W schroniskach nadal przebywa prawie 100 tys. czworonogów, którym potrzebna jest pomoc człowieka i dobre serce. Dzięki kampanii Wybierz Miśka udaje się pozyskiwać nowych wolontariuszy i docierać do szerszego grona osób, które angażują się w działania dla bezdomnych zwierząt

 Do ceny kalendarza należy doliczyć koszt przesyłki: 1szt - 8zł. Za każdą kolejną: 2zł.

Zamów ten produkt! Tylko 20 zł!

 więcej informacji: http://otoz.pl/178

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie