Adopcja wirtualna

Marzysz o psie? Martwi Cię los porzuconych i pokrzywdzonych psów? Nie możesz zabrać psa do domu, ale pragniesz poprawić jego los? - umożliwi to adopcja wirtualna!

Wasza hojność i wielkie serce odmieniają los naszych psów! Adopcja wirtualna to doskonała forma pomocy naszym zwierzętom. Znajdź swojego faworyta, którego los wzrusza Cię szczególnie - adopcja wirtualna umożliwia opiekę nad wybranym psem wszystkim tym, którzy z różnych przyczyn nie mogą go przygarnąć.

Wirtualna adopcja to przede wszystkim finansowe wspieranie potrzeb pupila. Za przekazane środki możemy nasze psy leczyć, niejednokrotnie ratując ich życie, prowadzić program kontroli nielegalnego rozmnażania, umieścić i opłacić pobyt psa w hotelu, przeprowadzić niekiedy drogie leczenie, operację, zakupić leki, witaminy, jedzenie, kojce, budy, smycze, obroże itp. itp.

Jeśli jesteś w stanie dojechać do "swojego" psa, oprócz wsparcia finansowego, możesz go wyprowadzać na spacery, przynosić smakołyki, dbać o niego, głaskać, otaczać opieką i miłością, zanim znajdzie dom docelowy.

Opiekunów adopcyjnych może być kilku, może to być nawet cała firma, rodzina, szkoła, czy klasa. Opiekunowie adopcyjni, którzy nie będą mieli bezpośredniego kontaktu z podopiecznym informowania będą droga internetową o psie, mogą także otrzymywać jego zdjęcia.

 

 

Wybór należy do Ciebie - pomóż psu, którego los poruszył Twoje serce! Obojętność to cecha niegodna Człowieka!

Warunki adopcji wirtualnej:

  • wybierz z działu "Do adopcji" psa któremu chcesz pomóc
  • skontaktuj się z nami mailem fundacja@rottka.pl lub telefonicznie (058) 55 11 008, 606 910 935, deklarując miesięczną kwotę i podaj dane do korespondencji,
  • co miesiąc wpłacaj zadeklarowana kwotę na konto fundacji w tytule przelewu wpisując "Adopcja wirtualna + imię psa"

Aby dokonać formalności wystarczy, że klikniesz w link "zaadoptuj mnie wirtualnie" i wypełnisz formularz, który się wyświetli. Informacja o wirtualnym opiekunie psa będzie widoczna na naszej stronie.

Celem fundacji jest znalezienie domu dla naszych psów, dlatego dołożymy wszystkich starań, aby Twój pies znalazł prawdziwy dom jak najszybciej i liczymy na pomoc w szukaniu nowych opiekunów Waszym wirtualnym podopiecznym. Po znalezieniu domu powiadomimy Cię o tym i zaproponujemy wirtualną adopcję innego pupila. Jeśli nie będziesz w stanie dalej otaczać psa wirtualna opieką - nie martw się, będziemy wdzięczni za to, co zdarzyło się dotychczas, a być może ktoś inny otoczy psa wirtualną opieką. Liczy się każdy gest!

Jeśli pomoc naszych darczyńców kierowana jest na jednego konkretnego psa, a zostanie od adoptowany lub pomoc przekroczy jego potrzeby i sprawa znajdzie szczęśliwy dla niego finał, nie wykorzystane na niego środki kierowane są na inne, potrzebujące zwierzęta, którym pomaga nasza fundacja. Dzięki temu nasze psy wspierają się nawzajem.

"Adopcja wirtualna"

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.