Publikuj u nas

Zdjęcie główne #30 - Publikuj u nas

Masz napisany ciekawy artykuł związany z tematyką naszego wortalu?
Przyślij go do nas - chętnie go zmieścimy, w zamian otrzymasz reklamę na portalu.

Warunkiem publikacji jest to, by nie był on nigdzie indziej opublikowany w Internecie.


Zasady publikacji na wortalu PSY24.PL

Szanowni Państwo.
Intencją redakcji jest szeroki dostęp do wortalu nie tylko w sensie  czytelnictwa ale i tworzenia stron, wnoszenia nowych tematów, dzielenia się twórczymi pomysłami itp.itd. Cenimy inicjatywę.

Zamieszczamy różnego typu teksty autorskie, zawierające ciekawe myśli, stanowiące nowatorskie podejście do określonych tematów, czasami kontrowersyjne, co oznacza, że nie zawsze się z nimi zgadzamy. Chcielibyśmy jednak uniknąć „wyważania otwartych drzwi”. Zastrzegamy sobie prawo kształtowania kierunku rozwoju wortalu.
Również z powodów technicznych niejednokrotnie zachodzi konieczność pewnej selekcji, ustalania kolejności zamieszczenia publikacji itp. itd.

Strona merytoryczna opracowań może niejednokrotnie budzić wątpliwości. Dlatego niech czas i czytelnicy będą czynnikiem weryfikującym. Materiały, które nie wytrzymają takiej próby będziemy eliminować.Albert Einstein kiedyś wyraził następującą myśl – dyletanci stanowią o postępie poprzez  ignorowanie uznanych kanonów. Ten wielki uczony był takim „dyletantem” bo  podważył uznane teorie. Jest jednak pewien drobiazg…On potrafił udowodnić, że ma rację.

To stanowi pewnego rodzaju motto naszego podejścia – pisz co uważasz za stosowne ale udowodnij, że masz rację. Dlatego myśli, teksty, artykuły budzące wątpliwości redakcji będziemy poddawali wnikliwej analizie, również poprzez aktywny udział czytelników. To wasze uwagi będą niejednokrotnie probierzem kształtowania wortalu. Zastrzegamy sobie prawo weryfikacji tekstów, które zawierają pomysły budzące powszechną wątpliwość. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wspomniana demokratyzacja kształtowania wortalu jest ryzykowna. Czy oprze się próbie czasu? Zobaczymy.

Redakcja PSY24.PL


Kontakt z nami w sprawie publikacji: