Pomocy, dyskopatia u psa

pytanie:
Pomocy,  moja 7 letnia jamniczka ma chyba dyskopatię. Jej objawy to ataki nagłego bólu. Gdy przychodzi ból Dżina się kuli, popiskuje i nie może się ruszać. Nie ma paraliżu jak to w niektórych przypadkach, a może to tylko kwestia czasu? Nie ma też problemu z załatwianiem się. mieszkam na 2 piętrze to na pewno od chodzenia po schodach i po nie dawnej ciąży. Kiedy ją strasznie boli daję jej 1/2 tabletki KETANOLU (wiem że nie powinnam nic jej podawać bez konsultacji z weterynarzem ale ona tak cierpi) Musze z nią iść do weterynarza. Proszę jeśli ktoś wie ile może kosztować wizyta u weterynarza i leczenie ( operacja lub leki) nich da znać, bo muszę jakoś zdobyć potrzebną sumę , muszę jaj jakoś pomóc. Tak bardzo ją kocham. Sad

 

odpowiedź:
Witam, Aby odpowiedzieć na pytanie co jest psu trzeba najpierw wykonać podstawowe badania i przeprowadzić wywiad, bez tego nikt na odległość nie wyleczy psa i tym bardziej nie powie ile i co może kosztować.
Radzę nie eksperymentować z lekami, pewnych preparatów NIE WOLNO podawać psom bo grozi to nieodwracalnymi konsekwencjami ze śmiercią pupila włącznie-jeśli naprawdę kochasz swoją jamniczkę to czym prędzej udaj sie do lekarza.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie