FRONTLINE - środek przeciw pchłom, kleszczom i wszołom

Roztwór do stosowania zewnętrznego dla psów i kotów o działaniu owado- i roztoczobójczym.

Dostępne:
* Pojemnik 100ml
* Pojemnik 250ml
* Spot-on dla kotów (x3)
* Spot-on dla psów bardzo dużych (x3)
* Spot-on dla psów dużych (x3)
* Spot-on dla psów średnich (x3)
* Spot-on dla psów małych (x3)

FRONTLINE, to niezawodny środek przeciw pchłom, kleszczom i wszołom. Dostępny w formie spray i spot on.

FRONTLINE został stworzony dla ochrony zwierząt. Zapobiega inwazji kleszczy przez co najmniej 1 miesiąc, w przypadku pcheł nawet do 3 miesięcy u psów i do 6 tygodni u kotów (w zależności od zastosowanej formy). Jest odporny na działanie wody. Ze względu na mechanizm rozprzestrzeniania się preparatu w warstwie łojowej skóry, zwierząt nie należy kąpać na 48 godzin przed i po zastosowaniu preparatu.

Jakość preparatu FRONTLINE została potwierdzona licznymi badaniami laboratoryjnymi i klinicznymi oraz przez miliony właścicieli zwierząt na całym świecie.

FRONTLINE – produkt Nr 1, najczęściej stosowany przez lekarzy weterynarii.

Wybrane zalety preparatu FRONTLINE:

FRONTLINE spray w praktyce:
1. Buteleczkę należy trzymać w pozycji pionowej.
2. Równomiernie rozpylić preparat na skórze zwierzęcia (odgarniając włos), w okolicach: brzucha, klatki piersiowej, szyi i łap.
3. Po naniesieniu preparatu należy go wetrzeć w skórę (zwłaszcza u kotów). W celu uniknięcia rozpylenia preparatu bezpośrednio do oczu zwierzęcia należy nanieść niewielką ilość produktu na dłoń i wetrzeć go w skórę głowy i pyska.

FRONTLINE spot-on w praktyce:
1. Wycisnąć zawartość pipety w dwóch miejscach między łopatkami zwierzęcia.
2. Preparat stosować bezpośrednio na skórę po uprzednim odgarnięciu sierści.

Po wyschnięciu preparatu zwierzęta mogą być głaskane i przytulane nawet przez dzieci. Środek jest bezpieczny dla karmiących suk i kotek oraz 2-dniowych szczeniąt i kociąt. Produkt nadaje sierści błyszczący wygląd.

FRONTLINE zachowuje swoją aktywność pomimo stosowania u zwierząt wielokrotnych kąpieli z dodatkiem szamponów leczniczych. Jest też odporny na działanie światła słonecznego.

 

 

 

 

 

 

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.