Szczenięta Pirenejskiego Psa Górskiego

Oferujemy Państwu wspaniałe szczeniaki Pirenejskiego Psa Górskiego, które urodziły się 21 sierpnia 2012 r. i wszystko wskazuje, że będą to piękne/ piękni przedstawiciele(ki) swojej rasy.

Szczeniaki rosną doskonale i mają bardzo dobre umaszczenie, są silne i uwielbiają zabawę :)

Jesteśmy profesjonalną hodowlą Pirenejskich Psów Górskich - Pyrenean Dream, a psy to nasza wieloletnia pasja. Spełniamy wszystkie europejskie wymogi dot. hodowli psów, które są znacznie ostrzejsze niż te stosowane w Polsce, co gwarantuje, że psy są zawsze najczystszej krwi, a ich rodzice to wybitni czempioni z licznymi tytułami i idealnym zdrowiem.

Hodujemy psy od 10 lat, wcześniej zajmowaliśmy się mastifami pirenejskimi pod szyldem innego przydomka hodowlanego. Odkąd poznaliśmy Pirenejskie psy górskie postanowiliśmy zmienić również przydomek i skupić się tylko na jednej rasie, co wg nas jest podstawowym gwarantem odpowiedniego podejścia do hodowli psów - zapewnienia doskonałych warunków dla zwierząt i ich odpowiedniego żywienia, zwłaszcza, że psy traktujemy jako kolejnych członków rodziny.

Suki dopuszczamy do krycia nie częściej niż raz na 2 lata ponieważ zdrowie psów jest dla nas priorytetem, poza tym gwarantuje to silne, udane mioty szczeniaków.

Dzięki naszemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, także poprzez współpracę z innymi czołowymi hodowcami w Europie - możemy się pochwalić wspaniałymi miotami szczeniaków.

Szczeniaki są odrobaczone i szczepione. Wszystkie posiadają książeczki zdrowia i dokumenty dzięki którym można wystawić rodowód (metryki). Szczenięta będą mogły w przyszłości zostać sukami hodowlanymi lub reproduktorami.

SZCZENIAKI MOŻNA JUŻ ODBIERAĆ :-)

Skupiamy się na doborze najlepszych psów, dlatego też bardzo długo i starannie dobieramy reproduktora (korzystając z dostępnych w całej Europie psów z najlepszych hodowli), aby nie tylko miał świetne osiągnięcia wystawowe, ale także jego budowa i charakter idealnie pasował do suki.

http://pirenejskie.com/?pl_witamy!,1

 tel.  +48 667635010 lub  +48 667666222

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie