Szczenięta Parson Russell Terrier

Parson Russell Terrier – aktywny pies dla aktywnej rodziny
Jeśli jesteś osobą aktywną, podobnie jest Twoja rodzina, lubicie spędzać czas na świeżym powietrzu, nie lubicie się nudzić nawet pozostając w domu i myślicie o kupieniu:

  • niedużego psa, który nie zajmie wiele miejsca zarówno w samochodzie, jak i w mieszkaniu,
  • psa, którego bez problemu nawet dziecko wyprowadzi na pełen radości spacer,
  • psa eleganckiego, o ciekawym, zwracającym powszechną uwagę otoczenia wyglądzie,
  • jednocześnie bardzo wytrzymałego, nie posiadającego „dziwnych” i skomplikowanych w leczeniu chorób genetycznych,
  • zawsze chętnego do zabawy, szybko uczącego się,
  • bardzo przywiązanego do rodziny, który odpowiednio ułożony, stanowi doskonałe towarzystwo zabaw dla dorastających dzieci, pragnących dzielić obowiązki i radości wynikające z posiadania psa oraz bezpiecznego dla mniejszych dzieci (zawsze, w przypadku każdej rasy – pod nadzorem dorosłych)

to Parson Russell Terrier spełnia wszystkie te warunki!

W hodowli Magia Psiego Ogona mamy młody narybek –  2 suczki i 4 pieski, wychowywane i socjalizowane w warunkach miejskich, w domu pod stałą opieką weterynarza i behawiorysty oraz  zapewnioną codzienną dużą dawką „miziania” oraz nauki trudnego życia wśród ludzi. Szczenięta są kontaktowe, „przytulaśne” i jak przystało na prawdziwego teriera pełne energii.

Wszystkie umaszczone są wzorcowo i niepowtarzalnie, będą gładkowłose lub z włosem złamanym (forma przejściowa pomiędzy gładkim a szorstkim).
Szczenięta będą gotowe do odbioru po 15 maja 2011 r. Każdy szczeniak w dniu wydania będzie wyposażony w metryczkę ZKwP, wyprawkę w postaci karmy, smyczy z obrożą i zabawki do gryzienia, zaszczepiony i kilkukrotnie odrobaczony. Utrzymujemy kontakt z przyszłymi właścicielami szczeniąt, służymy radą i pomocą w wychowaniu, jak i ułożeniu szczenięcia.

Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt!

Odpowiemy również na wszelkie pytania związane z psami, rasą, hodowlą, wychowaniem i szkoleniem. Więcej informacji o szczeniętach, rodzicach, hodowli, więcej zdjęć również z naszego codziennego życia na stronie naszej hodowli, na którą serdecznie zapraszamy!

 

 

Cena
Cena za szczenię: 1500 zł

Więcej informacji o hodowli i szczeniętach:

www.jacki.pl
tel.500 81 44 45

Zapraszam :)

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie