Flat - zapowiedź miotu - ogłoszenia o szczeniakach - psy rasowe

Flat coated retriever zapowiedź miotu

w grudniu 2008 w hodowli Gawika(FCI) -Tychy spodziewamy się czarnych maluszków.
Obydwoje rodzice są wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, mają zdrowe rzepki, zdrowe oczy, również badane w kierunku goniodysplazji (posiadamy stosowne certyfikaty zdrowotne).

Tatuś miotu Compendio VASCO SEI (Vas) jest MŁ CH PL i EST, MŁ Zw Klubu PL i CZ, MŁ Zw PL, PLCH. To niezwykłej urody pies, pogodny i spokojny, świetny aporter, który zaprzyjaźnia się z każdym zwierzątkiem natychmiast, o miłości do ludzi nie wspomnę bo to cecha każdego flata. W kręgach zakręconych  miłośników rasy zwany „Profesorkiem”.

Mamą miotu zostanie nasza kochana Polcia- BŁYSZCZĄCA W SŁOŃCU Niesforne PLCH z Certyfikatem Użytkowości, co oznacza że bierze udział w konkursach pracy (tropowce, k. retrieverów) z niezłym skutkiem.
Pola jest bardzo dobrze ułożonym psem ( PTI- 1 lokata), niebywale inteligentna, sprytna, łapiąca polecenia w mig…., oprócz urody i osobistego uroku wnosi w posagu wybitny aport i marking. Kocha dzieci i ma dla nich ogromne pokłady czułości i cierpliwości. Jej najlepszym przyjacielem jest jamniol długowłosy z którym mieszka pod jednym dachem .

Nasze szczenięta będą poddane wczesnej stymulacji neurologicznej, socjalizacji w wieku 6 i 8 tyg. poddane testom psychicznym. Wszystkie otrzymają metryczki, będą zaszczepione, odrobaczone i pod stałą opieką weterynaryjną.

Zanim kupisz flata zapoznaj się z charakterystyką rasy!!! ( http://kynologia.psy24.pl/art.php?art=710  )

Zapraszam na stronę www.gawika.pl  po więcej informacjiZgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie