Życie z Merlem - partnerstwo pomiędzy psem i człowiekiem

Po sukcesie książek „Psi rok” i „Dobry pies” ukaże się kolejna pozycja z tej serii

Autor: Ted Kerasote
Liczba stron: 424
Oprawa twarda
Format: 145 x 205 mm
Cena katalogowa : 31,00 zł

Merle i Ted odnaleźli się na pustyni w stanie Utah. Merle był psem w wieku około dziesięciu miesięcy, zmuszonym samemu walczyć o swój byt i szukającym kogoś, komu mógłby oddać swoje serce. Ted miał lat czterdzieści jeden, lubił pisać o zwierzętach i właśnie rozglądał się za szczeniakiem, którego mógłby wychować na prawdziwego druha. Zabawna, fascynująca i czuła książka Życie z Merlem jest wzruszającą historią miłosną, która przekonuje, że partnerstwo pomiędzy psem i człowiekiem może przeistoczyć się w związek silniejszy niż można to sobie wyobrazić.


"Ta wspaniale napisana książka jest bez wątpienia kontrowersyjna, porusza jednak niezwykle ważne zagadnienia, jakie powinien przemyśleć każdy rozumny posiadacz psa”.
Patricia B. McConnell, autorka książek pt. Drugi koniec smyczy oraz Z miłości do psa

„Rzecz, która bawi i uczy równocześnie, to rzadkie zjawisko wśród książek o psach. Tym bardziej więc zasługuje na przeczytanie”.
Stanley Coren, autor książek Jak rozmawiać z psem oraz Tajemnice psiego umysłu

„Kerasote stworzył prawdziwe arcydzieło. Życie z Merlem jest najlepszym, najbardziej frapującym objaśnieniem, przekładem z psiego na ludzki, z jakim kiedykolwiek się zetknąłem. Wspaniała książka. Fascynująca książka. Nie przychodzi mi na myśl żadna inna, która by równie dogłębnie ukazywała miłość człowieka do psa”.
Jeffrey Moussaieff Mason – autor Dogs Never Lie About Love

„Życie z Merlem to prawdziwe okno na umysł psa. Czytelnik poznaje jego lojalność, obawy, radości i smutki oraz jego prawdziwe wewnętrzne oblicze. Każdy, kto kocha psy, powinien przeczytać tę książkę”.
Temple Grandin, aurotka Animals in Translation

„Życie z Merlem – to historia miłosna dla dorosłych, opisująca silne i odwzajemnione uczucie, łączące psa i jego pana, i przekonująca, że psy i ludzie ulegają tym samym uczuciom i emocjom”.
Dr Bruce Fogle, autor The Dog’s Mind


Autor: Ted Kerasote
Liczba stron: 424
Oprawa twarda
Format: 145 x 205 mm
Cena katalogowa : 31,00 zł

Już teraz można składać zamówienia drogą mailową : galak@galaktyka.com.pl  lub sekretariat@galaktyka.com.pl
Telefonicznie : 042 639 50 18
 

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.