Psy, Rachel i cała reszta

Premiera: 9 listopada 2010

Pełna donośnego szczekania, niesamowitego ciepła i humoru opowieść - w sam raz na długie, zimowe wieczory - o tym, jak niespodziewane wydarzenia mogą zmienić nasze życie na lepsze. O ludziach i zwierzętach, często w równym stopniu zagubionych i skrzywdzonych przez los. I o tym, że ich szansa na szczęście często znajduje się na wyciągnięcie ręki.

Życie Rachel Fielding, niezależnej londyńskiej karierowiczki, staje na głowie: kobieta z dnia na dzień traci pracę w agencji PR, dom oraz miłość swojego życia. Nieoczekiwany spadek wydaje się istnym zrządzeniem losu i Rachel wyjeżdża na prowincję, aby uporządkować sprawy zmarłej, ekscentrycznej ciotki, która zapisała jej w testamencie dom i... schronisko dla psów. Mimo początkowej niechęci angażuje się w miejscowe życie i odkrywa nieznaną dotąd prawdę o ciotce. A gdy przyszłość schroniska staje pod znakiem zapytania, Rachel musi dokonać wyboru, który może zmienić wszystko...

Książka „Psy, Rachel i cała reszta" przypomina trochę Bridget Jones, z tym, że zamiast chardonnay mamy tu... psią karmę.
„Stylist"

Powieść Dillon jest ujmująca i zabawna, opowiada tak ciekawą historię, że nie będziecie mogli odłożyć jej na bok. Na pewno wzruszy nawet największych czytelniczych twardzieli.
„Bookbag"

Lucy Dillon (ur. 1974) - brytyjska pisarka. Swój czas dzieli między Londyn a Wye Valley, gdzie uwielbia spacerować ze swoim psem, basetem o imieniu Violet. Jej bestsellerowa powieść „Psy, Rachel i cała reszta" została okrzyknięta przez Romantic Novelist Association książką roku.

Wydanie I

Tytuł oryginału: Lost Dogs and Lonely Hearts

Autor przekładu: Magdalena Moltzan-Małkowska

ISBN: 978-83-7648-508-9

Data wydania: 09.11.2010

Format: 140 x 205 mm

Liczba stron: 384

Oprawa miękka

Cena detaliczna: 34,00 zł

Agnieszka Sempolska, koordynator promocji książek

tel.: (022) 60 77 921; tel. kom.: +48 601 660 086; agnieszkasempolska@proszynskimedia.pl

Prószyński Media sp. z o.o., ul. Garażowa 7, 02-651 Warszawa; www.proszynski.pl

 

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.