Owczarek niemiecki - zaradny pies

Książka dostarczy czytelnikowi podstawowych informacjami o owczarku niemieckim, jednej z najpopularniejszych i najbardziej zaradnych ras. Mimo ogromnej popularności, jaką cieszą się owczarki, informacje upowszechnianych na ich temat są na ogół fałszywe i niesprawdzone.

WYDAWCA: Wydawnictwo REA s.j.

AUTOR: Susan Samms
FORMAT: 16,5 X 21,0 cm
OPRAWA: twarda
STRON: 158
ISBN: 978-83-7141-852-5

Książka dostarczy czytelnikowi podstawowych informacjami o owczarku niemieckim, jednej z najpopularniejszych i najbardziej zaradnych ras. Mimo ogromnej popularności, jaką cieszą się owczarki, informacje upowszechnianych na ich temat są na ogół fałszywe i niesprawdzone. Książka zawiera konkretną wiedzę o owczarku, jego pochodzeniu, osobowości i wzorcu rasy oraz prawidłowej selekcji, odżywianiu, szkoleniu, profilaktyce zdrowotnej i zachowaniu. Niedoświadczeni właściciele mogą skorzystać z porad, jak radzić sobie z wszędobylskiego szczenięciem, jak przygotować dom na przybycie nowego lokatora i jak rozwiązywać ewentualne problemy.

Dodatkowym atutem jest ponad 135 kolorowych ilustracji – miłych dla oka i spełniających funkcję informacyjną. Ważne informacje zostały wyróżnione, dzięki czemu czytelnik z łatwością dotrze do wiedzy ułatwiającej wspólne życie z owczarkiem niemieckim.

Niezależnie od tego, czy chodzi o naukę czystości, dysplazję stawu biodrowego czy problemy z pchłami, książka, polecana przez najlepszych hodowców i treserów, pomoże rozwiązać trudności dzięki wskazówkom, z których skorzysta zarówno właściciel szczenięcia, jak i dorosłego psa. Powinien ją nabyć każdy nowy właściciel owczarka niemieckiego. Omówiono w niej następujące zagadnienia:

§ pochodzenie owczarka niemieckiego

§ dlaczego właśnie owczarek niemiecki?

§ wzorzec rasy owczarka niemieckiego

§ twój szczeniak owczarek

§ codzienna pielęgnacja owczarka

§ nauka czystości i tresura owczarka niemieckiego

§ profilaktyka i opieka zdrowotna

§ kiedy twój owczarek się starzeje

§ prezentowanie owczarka na wystawach psów rasowych

§ rozumienie zachowań swojego psa.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.