Mój pies ciągnie na smyczy. Co robić?

Najnowsza książka Turid Ruga autorki „Sygnałów Uspokajających” jest już dostępna! Książka nosi tytuł „Dlaczego mój pies ciągnie na smyczy. Co robić?” i jest bardzo praktycznym podręcznikiem nauki chodzenia na smyczy. Metoda opisywana w książce jest zupełną owością dla polskiego czytelnika inie była opisywana dotąd w żadnej z publikacji dotyczących szkolenia psów.„Opiera się ona na wyciszaniu psa i nauczeniu go reagowania na sygnały dawane przez przewodnika nawet w sytuacjach rozpraszających. Przebieg szkolenia przedstawiony jest krok po kroku i bogato ilustrowany kolorowymi zdjęciami. Z tej książki skorzystają wszyscy, którzy mają problemy z opanowaniem swojego czworonoga podczas spacerów, a także szkoleniowcy,którzy pracują metodami pozytywnymi.”

Opisy szkolenia krok po kroku uzupełnia wiele kolorowych fotografii ilustrujących zastosowanie metody w praktyce. Dlatego pozycję polecam nie tylko trenerom ale przede wszystkim właścicielom psów ciągnących na smyczy dla których ważne jest budowanie relacji ze swoim psem.

Książka dostępna jest tylko w Fundacji Psia Wachta www.psiawachta.pl


Marta Czerwińska
WORTAL PSY24.PL

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.