Jak nauczyć psa porządku

Autor: Charlotte Schwartz
ISBN: 9788371419089, str. 0
Format: 165 X 210 mm
Oprawa: broszurowa

Autorka dzieli się swoimi przemyśleniami wynikającymi z wieloletniego doświadczenia i omawia sprawdzone metody uczenia psów porządku. Wczuwamy się w tok myślenia psa i uczymy się porozumiewać z nim wykorzystując jego wrodzone instynkty. Krok po kroku zdobywamy pożyteczną wiedzę, jak pupila przyzwyczaić do klatki – urządzenia, które zdobywa sobie coraz większą popularność w szkoleniu psów. Dowiadujemy się, jak ułożyć plan wyjść „za potrzebą” naszego zwierzaka, żeby nie kolidowały z naszymi zajęciami.

Charlotte Schwartz przedstawia przykładowe rozkłady dnia uwzględniające tryb życia właściciela, etap rozwoju pupila, warunki mieszkalne, środowisko, w jakim pies żyje. Wyjaśnia jak stosować gazety w uczeniu psów higienicznych nawyków, omawia przypadki wstydliwych incydentów, jakie pupilom zdarzają się w domu, sugeruje, jak wybrnąć z takich sytuacji i jak zaradzić wielu innym problemom, na jakie napotykają psiarze w życiu codziennym.

 

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.