Aria, równaj! - Jacek Gałuszka

W książce Aria, równaj! Każdy właściciel psa znajdzie różne „patenty” na luźną smycz. Wychodząc z założenia, że łatwiej jest kontrolować parę gramów mózgu niż kilkadziesiąt kilogramów mięśni, zaprezentowane zostały najczęstsze błędy i problemy związane z prowadzeniem psa na smyczy oraz sposoby ich uniknięcia i rozwiązania.
 
Jacek Gałuszka – trener i behawiorysta pokazał (a także udowodnił na przykładach), że psy uwielbiają pozytywne, szkolenie. Naturalną skłonność psów do uczenia się wykorzystał w autorskim Programie Pozytywnego Szkolenia Psów „Lira”.  Od 2009 roku program ten jest z wielkim powodzeniem prowadzony w schronisku dla zwierząt w Bydgoszczy. W zakresie podstawowego posłuszeństwa (a nawet elementów agility) wyszkolono  do tej pory sporą liczbę psów, które przedtem nie miały dużych szans na adopcję. Większość z nich już ma nowe domy. Polecam metody szkoleniowe proponowane przez Jacka Gałuszkę. Psy uczą się i bawią jednocześnie, a  nam, właścicielom otwiera się nowy świat – świat specyficznego, głębokiego porozumienia pomiędzy psim uczniem a jego ludzkim nauczycielem. Izabella Szolginia, trenerka, behawiorystka COAPE, dyr. schroniska dla zwierząt w Bydgoszczy, Przewodnicząca OTOZ ANIMALS, o. w Bydgoszczy.

Podczas czytania książki Aria, równaj! Jacka Gałuszki wyczuwa się ogromną miłość autora do psów, ale i rzadką umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy o naszych czworonogach. Publikacja zawiera wiele skutecznych metod i ćwiczeń, których umiejętne wdrożenie spełni marzenie niejednego właściciela psa: spacer bez smyczy. I to ku obopólnej radości – i człowieka, i psa… Adam Sztaba muzyk, kompozytor, juror programu Must be the music, miłośnik psów.

Data premiery: 11.10.2011
 
JACEK GAŁUSZKA
ARIA, RÓWNAJ!
Cena detaliczna brutto: 24,90zł
Liczba stron: 112
Format: 143 x 205
Oprawa: miękka
 
Oferta przedsprzedażowa - książka dostępna od 11 października 2011! Paczka z zamówionymi książkami zostanie wysłana do Państwa po tym terminie.
Kupując książkę Aria, równaj! w ofercie przedsprzedażowej otrzymacie Państwo rabat 15%, a ponadto: książkę Como, wróć!  za 1gr! Książka w promocji będzie widoczna w menu koszyka (Super promocja).

Książki zamówione w przedsprzedaży otrzymają Państwo, gdy tylko będą dostępne w naszym magazynie. Jeśli zamawiają Państwo jednocześnie inne tytuły,  paczka dotrze do Państwa w momencie, gdy skompletujemy wszystkie zamówione książki. Dla wszystkich, którzy maja problem z psami szarpiącymi smycz mam dobrą wiadomość: można nauczyć naszego czworonoga chodzenia na luźnej smyczy, podobnie jak nauczyliśmy go ciągnięcia. Trzeba tylko wiedzieć, JAK to zrobić i samemu wyćwiczyć u niego kilka podstawowych odruchów, które zapobiegną napinaniu smyczy.

Wydawnictwo Galaktyka Sp. z o. o.
Łąkowa 3/5
90-562 Łódź
tel: 042 639 50 18 wew. 303
www.galaktyka.com.pl

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.