Agencja Wydawnicza EGROS

Agencja Wydawnicza EGROS, Krzysztof Gucman, Zbigniew Markert powstała w 1993 r. jako kontynuatorka działającej od 1989 r. firmy PW EGROSS sp. z o.o. Nasza sztandarowa seria HOBBY, to poradniki zoologiczne. Stawiamy na cenową dostępność naszych publikacji nie zapominając o ich szacie graficznej ułatwiającej i wzbogacającej lekturę. Dlatego też w 2006 r. dokonaliśmy zmian grafiki tej serii. Dotychczas w HOBBY ukazało się blisko 100 tytułów. Corocznie powiększamy tę liczbę o ok. 10 nowych tytułów.

Wydajemy również popularne książki kulinarne w seriach: „Sałatki dla każdego”, „Ciasta dla każdego”, „Smaczna i zdrowa kuchnia domowa”.

Kontynuujemy także serię „Zamki, grody i warownie Polski” – przewodniki tematyczne autorstwa Roberta i Agnieszki Sypków.

Ostatnim działem tematycznym naszego wydawnictwa jest popularyzacja historii Polski. Ten kierunek wydawniczy reprezentuje m.in. seria „W kręgu średniowiecza”. Dotychczas ukazało się 10 tytułów, w przygotowaniu kolejne. Do najbardziej popularnych należą: „Turnieje rycerskie”, „Gawędy o łucznictwie”, „Wojny husyckie” i „Wspólniczki szatana”.

Wszystkie wydawane przez EGROS książki napisane zostały wyłącznie przez polskich autorów.

strona internetowa: www.egros.pol.pl, www.egros.pl

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.