Pozbądź się sierści pupila i zyskaj 400 zł na psią dietę! Poznaj akcję od Samsung & Piesotto

Antoni Kwapisz
16.02.2024

Samsung i Piesotto połączyli swoje siły, tworząc innowacyjne, idealne rozwiązanie dla wszystkich, psich opiekunów! Ideą akcji “Wezwij posiłki” jest kompleksowe zadbanie zarówno o porządek w domu, jak i o zdrowie czworonożnych przyjaciół, którzy zasługują na smakowite i zbilansowane żywienie. Pomóc w tym ma także odkurzacz bezprzewodowy z serii Bespoke Jet, który doskonale radzi sobie z psią sierścią.

Bespoke Jet: odkurzacz, który pochłania sierść!

Każdy opiekun wie, ile radości sprawia kudłaty domownik. Warto jednak pamiętać, że oprócz zabawy, głaskania i wspólnych spacerów, na barkach leży obowiązek dbania o zdrowie oraz odpowiednią pielęgnację sierści. Linienie wymaga bowiem nie tylko regularnego wyczesywania, ale także częstego odkurzania w domu. To w tym celu powstał odkurzacz Bespoke Jet, który sprawia, że codzienne sprzątanie jest wygodne, skuteczne i higieniczne. Wszystko to dzięki głównej elektroszczotce Jet Dual, która skutecznie usuwa sierść z dywanów i twardych podłóg. W zestawie znajduje się także elektroszczoteczka Pet Tool+, która jest idealnym pogromcą dla sierści, znajdującej się na kanapach, materacach, fotelach czy na tapicerce w samochodzie. 

Bezsprzeczną zaletą odkurzacza jest imponująca moc ssąca, dzięki której urządzenie z powodzeniem może stać się jedynym odkurzaczem w domu. Nowoczesna technologia sprawia, że Bespoke Jet poradzi sobie z wieloma zabrudzeniami, usprawniając cały proces pozbywania się nawet najdrobniejszej sierści pupila. Wszystko to uzupełnia stacja czyszcząca All-in-One, która automatycznie i higienicznie opróżnia pojemnik na kurz. 

- Dbanie o czystość w domu i częste odkurzanie to podstawa, gdy mieszkamy pod jednym dachem ze zwierzakiem. Jak jednak przyzwyczaić naszego pupila do nowego odkurzacza? Warto zadbać o komfort naszego pupila, żeby codzienne odkurzanie nie było dla niego źródłem stresu, tylko normalnym elementem dnia. Przede wszystkim należy do sprawy podejść w kilku etapach. Odkurzacz, który może stać na widoku jak Bespoke Jet to dobra opcja, ponieważ wtedy zwierzak może stopniowo przyzwyczaić się do jego obecności. Następnie dobrze jest nagradzać przy nim psa i zostawiać smaczki w jego otoczeniu. Kolejny etap to stopniowe włączanie odkurzacza, aby mógł na spokojnie przyzwyczaić się do jego dźwięków. – podsumowuje Michał Santorski, ze szkoły Control Dog, behawiorysta oraz trener, opiekun psiego aktora Falko.

Piesotto gotuje, a Ty masz czas na zabawę z pupilem!

Odpowiednio zbilansowana dieta jest podstawą zdrowia każdego psiaka. Docelowo miseczka powinna być wypełniona odpowiednią ilością składników odżywczych, minerałów i witamin. Z myślą o tym powstała polska marka Piesotto, która tworzy zdrowszą alternatywę dla klasycznych, sklepowych karm. Dzięki niej opiekun ma pewność, że podaje swojemu czworonożnemu przyjacielowi wyłącznie świeże i zdrowe posiłki, które dostarczane są w tzw. modelu subskrypcyjnym. To dzięki niemu paczki z poporcjowanymi posiłkami trafiają wprost pod drzwi – dokładnie wtedy, gdy kończą się zapasy. 

Piesotto to wygoda i pewność, że każdy posiłek wypełniony jest naturalnymi suplementami i odpowiednią kalorycznością, dbającą w ten sposób o witalność i zdrowie czworonoga. Wszystko to pozbawione jest ryżu, wzmacniaczy smaku, zbóż i konserwantów, które mogą wywołać reakcje alergiczne. Przepisy i proporcje dobierane są przy współpracy z certyfikowanymi dietetykami, którzy bazują wyłącznie na składnikach w jakości Human Grade. Oznacza to, że z jeden miseczki jeść mogą zarówno pieski, jak i ich opiekunowie. 

Tak duża koncentracja na jakości i zdrowiu sprawia, że Piesotto jest wprost idealnym rozwiązaniem dla psów z dolegliwościami żołądkowymi, alergiami lub problemami z sierścią. To także idealna opcja dla czworonożnych niejadków – każdy posiłek jest nie tylko zdrowy i świeży, ale także przepyszny!

Więcej informacji o akcji znajdziesz na: https://blog.piesotto.pl/samsung-laczy-sily-z-piesotto/

Promocja trwa od 01.02 do 10.03.2024 r. lub do wyczerpania puli kwotowej przeznaczonej na Prezenty/Vouchery (tj. kwoty 70 000 zł brutto).

Promocja dotyczy wszystkich modeli odkurzaczy bezprzewodowych z serii Bespoke Jet. Wartość vouchera wynosi 300 lub 400 zł brutto. Otrzymany voucher jest ważny do 30.09.2024 r.

Pełna lista modeli z przypisaną wartością vouchera Piesotto, szczegóły i ograniczenia promocji w regulaminie na stronie Samsung Polska.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie