Zabezpiecz swój samochód. Podkłady dla psa i prześcieradła

Właściciele psów, kotów i innych zwierząt bardzo często napotykają na problemy w trakcie przewozu swoich pupili. Niestety wielokrotnie będziemy się z takimi sytuacjami borykać. Transport zwierząt w naszym samochodzie wiąże się również z pewnymi konsekwencjami, na które nie mamy wpływu. Dłuższe podróże mogą obfitować nawet w pozostawienie pewnych niespodzianek, których usunięcie może sprawić nam niemałe problemy. Czyszczenie samochodu z moczu nie należy do najprzyjemniejszych czynności, a pozbycie się przykrego zapachu może trwać tygodniami. Sprawdź co możesz zrobić w celu zapobiegnięcia tego typu wydarzeniom!

Ochronny koc do samochodu

Pierwszym i prawdopodobnie najbardziej znanym rozwiązaniem problemu może być ochronny koc do samochodu. Tego typu materiał rozkładamy w miejscu, na którym możemy posadzić naszego pupila. Oczywiste jest, że koc nie uchroni tapicerki naszego pojazdu przed plamami jakie mogą powstać w wyniku moczu, aczkolwiek będą stanowić dla niej pewną barierę ochronną, która znacznie ułatwi nam ewentualne czynności związane z czyszczeniem wnętrza samochodu. 

Podkłady dla psa?

Koc ochronny to materiał, który w pewnym momencie zaczyna przepuszczać wodę przez co nie jest wystarczająco chłonny. Wykorzystanie podkładów dla psów w formie jednorazowej może znacznie ułatwić nam życie. Wysoką chłonność zawdzięczamy specjalnie dedykowanemu materiałowi jakim jest dzianina bawełniana, która składa się w 82% z bawełny i 18% poliestru. Taka mieszanka sprawia, że materiał posiada zdolność do nasiąkania w dużych ilościach płynów. W ten prosty sposób możemy ochronić tapicerkę samochodową przed plamami. Usuwanie brudu i brzydkiego zapachu jest naprawdę czasochłonne, dlatego lepiej jest zapobiegać. Dzięki temu zaoszczędzimy nasz czas i pieniądze jakie należałoby przeznaczyć na środki dezynfekujące i czyszczące. 

Gdzie możemy znaleźć tego typu maty?

Aktualnie panuje moda na zakupy internetowe. Nic w tym dziwnego. Zamówienia dokonywane z domu czy z jakiegokolwiek innego miejsca nie zajmują nam wiele czasu, a efekt jest taki sam. Otrzymanie zamówienia również nie przekracza 5 dni roboczych, przez co jest to bardzo komfortowy sposób na dokonywanie zakupów. Na stronie https://www.om.sklep.pl/ możemy znaleźć wiele mat oraz podkładów dla psa i innych zwierząt. Jednorazowe prześcieradła dla zwierząt możemy używać w domu czy w samochodzie. Najważniejsze jest, aby nasze pupile nie pozostawiały po sobie już więcej plam i nieprzyjemnego zapachu, z którymi następnie mamy problem na wiele tygodni. 

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.