Z Animaly znajdziesz profesjonalne usługi dla Twojego pupila po sąsiedzku

Każdy właściciel zwierzęcia domowego chce, aby jego pupil był zdrowy, szczęśliwy, a przy tym pięknie się prezentował. Szczególnie dotyczy to osób mających psy i koty. Dziś nikogo nie dziwi już, że troskliwi właściciele inwestują niemałe pieniądze w różnego rodzaju usługi dedykowane zwierzętom – zarówno te lecznicze, jak i opiekuńcze czy pielęgnacyjne. W znalezieniu takich usług w sąsiedztwie pomaga Animaly, czyli portal internetowy, który ułatwia dostęp do różnego rodzaju specjalistów zajmujących się czworonożnymi pupilami.

Jak to działa?

Animaly pełni funkcję wygodnej wyszukiwarki punktów świadczących wszelkie usługi dla zwierząt, z akcentem na psy i koty. Po wejściu na stronę https://animaly.io/ wystarczy wpisać w pole wyszukiwarki dowolną frazę, na przykład „weterynarz całodobowy” i miejscowość, aby w ciągu chwili otrzymać listę lecznic w okolicy. Proste, szybkie, bardzo komfortowe – zwłaszcza w sytuacji, gdy nie znamy jeszcze sąsiedztwa (np. po przeprowadzce), a pilnie potrzebujemy weterynarza dla pupila.

Poszczególnych usług można także poszukać „na około”, przeglądając wizytówki dostępnych punktów i analizując je pod kątem zarówno zakresu oferty, jak i średniej opinii. Warto podkreślić, że Animaly umożliwia także zrecenzowanie wykonawcy usługi, co na pewno będzie pomocne dla innych osób chcących skorzystać z danego punktu.

Jakie usługi dla zwierzaka wyszukasz na Animaly?

Portal daje nam szybki dostęp do praktycznie wszystkich usług, jakich może potrzebować zwierzę lub właściciel. Nie chodzi tylko o wspomniane wcześniej lecznice weterynaryjne, ale także usługi z zakresu pielęgnacji, wychowania czy opieki nad zwierzęciem.

Chcesz zafundować pupilowi usługę strzyżenia psów? W sekcji „Groomer” na Animaly łatwo znajdziesz polecanego przez innych właścicieli psiego fryzjera w okolicy i zlecisz strzyżenie psa komuś, kto nie robi tego z przypadku (o czym świadczą pozytywne opinie, profesjonalny wygląd salonu etc.). Fryzjer dla zwierząt to jedna z najczęściej wybieranych kategorii na Animaly, co tylko potwierdza, że właściciele bardzo poważnie podchodzą dziś do kwestii pielęgnacji swoich pupilów i nie ograniczają się tylko do okazjonalnego szczotkowania sierści.

Masz szczeniaka, któremu chcesz zafundować psie przedszkole? Znajdziesz je w Twojej okolicy za pomocą Animaly. Podobnie jak hotel dla psów, gdy planujesz wyjazd i nie możesz zabrać pupila ze sobą. Hotel dla zwierząt to bardzo duże udogodnienie, pod warunkiem, że znajdziemy takie miejsce, w którym troskliwie zajmą się pupilem pod nieobecność właścicieli. Tutaj kluczowe jest sprawdzenie opinii poprzednich klientów, co umożliwia właśnie Animaly.

Bardzo ciekawą usługą, którą wyszukasz na Animaly, jest behawiorysta zwierzęcy. Na skorzystanie z takiej pomocy decydują się głównie właściciele psów, ale coraz częściej także kotów. Jest to bardzo dobry pomysł w sytuacji, gdy mamy problemy wychowawcze z pupilem lub widzimy, że zwierzę musiało w przeszłości przeżyć traumę, przez co nie jest w stanie nam w pełni zaufać.

Wiesz już, jak działa Animaly, dlatego nie pozostaje Ci nic innego, jak przetestować portal (całkowicie za darmo) i znaleźć na nim usługi dla zwierząt, których szukasz w swojej okolicy.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.