Wybierz poradnik idealny dla siebie

Zastanawiasz się jaką kolejną lekturę wybrać do przeczytania? Może czas na książki poradniki, które z pewnością zmienią lub nakreślą kierunek działania na pewne życiowe kwestie. 

Rodzaje poradników

Poradniki są jednymi z najbardziej rozległych tematami książek. Jedną z grup są np. bardzo popularne poradniki dla przyszłych rodziców oraz te związane z wychowaniem dzieci. Na te książki występuje, można śmiało to powiedzieć duży popyt. Dlaczego? Rodzice całe czas uczą się wychowywania i chcą zaczerpnąć pewnych wzorców. 

Drugą podgrupę stanowią poradniki o związkach. Z racji, że bycia w związku często bywa wymagające, ludzie chcą poznać tajniki związku, szukają odpowiedzi jak poradzić sobie podczas problemów, kryzysów. Często również jak rozmawiać z partnerem i budować dobrą, trwałą relację. 

Kolejnym rodzajem są poradniki dotyczące zwierząt. W tym przypadku często mowa jest o tresurze, karmieniu, czy też rozwikłaniu wielu niejasności dotyczących psiego umysłu. To bardzo ciekawe zagadnienie, które nurtuje wiele osób. 

Innym przykładem może być poradnik o roślinach. W takich książkach fani ogrodnictwa, z pewnością nie tylko powtórzą swoją wiedzę, ale dowiedzą się wielu wcześniej nieznanych faktów. 

Kilka słów o Skupszop.pl

Skupszop to nowa na rynku firma, ale nie oznacza, że bez sukcesów. To miejsce w sieci, gdzie można kupić tanie, używane książki. Celem firmy jest propagowania czytelnictwa wśród ludzi oraz dostarczenie książkoholikom, jak największej ilości tytułów. To portal, gdzie można zarówno sprzedać, jak i kupić książki z bardzo różnych dziedzin, od nowości, bestsellerów, po bardzo specjalistyczną, fachową literaturę. 

 

Jeżeli chcemy sprzedać książkę, jest ona weryfikowana i przydzielona do jednej z trzech kategorii:

  • jak nowy (w przypadku niezauważalnych lub prawie niezauważalnych śladów używania - książka jest trudna do odróżnienia od nowej pozycji)
  • dobry (powszechne ślady używania, które wynikają z kartkowania w trakcie czytania, nie ma sporych uszkodzeń oraz zgięć w książce)
  • widoczne ślady używania (przykładem są zagięte rogi, lekko zniszczona okładka, ale co ważne książka jest kompletna i ma wszystkie strony)

Siedziba Skupszopu znajduje się w Dębnicy. Firma podkreśla, że obsługa klienta jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, jak również w soboty w godzinach 09-13

Oferowana jest ekspresowa wysyłka w ciągu 24 godzin, liczona od czasu wpłynięcia zamówienia. Jest obsługiwana przez firmę kurierską GLS. Ustalona jest również kwota, od której oferowana jest darmowa wysyłka. Jest to 190 złotych.  

Niezależnie od tego, jak wiele książek zamówi klient, naliczana jest jedna opłata.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie