Wszystko o karmie Arion

Arion to firma, która specjalizuje się w produkcji karmy dla psów i kotów. Arion karma może być podstawowym pokarmem dla zwierząt i występuje w dwóch postaciach, jako karma sucha lub mokra.

Producent karmy Arion bardzo dba o jej wysoką jakość, dlatego, zanim zostanie wypuszczona na rynek, poddaje się ją specjalnym badaniom pod względem jakości. Sprawdza się ją pod względem wartości odżywczych, właściwości fizycznych oraz mikrobiologicznych. Każdy produkt, zanim zostanie dopuszczony do sprzedaży zostaje sprawdzony przez dietetyka i poddany wielu testom.

Arion karma tworzona jest wyłącznie z naturalnych składników. Dopasowane są one tak, aby dostarczyć wszystkich potrzebnych składników zwierzętom w różnym wieku. Są tu osobne karmy dla szczeniąt, dla dorosłych psów i dla kotów, karmy specjalistyczne, bezglutenowe i wiele innych. Jest to bardzo ważne, ponieważ od właściwej karmy zależy zdrowie i prawidłowy rozwój czworonogów.

Karma Arion Puppy jest suchą karmą dedykowaną psom średniej rasy, które są w okresie intensywnego wzrostu i rozwoju. Pokarm ten można podawać zaraz po odstawieniu mleka, kiedy piesek zaczyna jeść już stałe pokarmy. Karma arion Puppy polecana jest dla zwierząt aż do ukończenia osiemnastego roku życia, kiedy to powinny osiągnąć wagę pomiędzy dziesięć a dwadzieścia pięć kilo.

Karma ta doskonale nadaje się również dla psów, które mają wrażliwe żołądki, ponieważ składa się głównie z kurczaka i ryżu, czyli lekkich, dietetycznych składników. Proporcje białka i tłuszczu dobrane są tak, aby spełniały normy potrzebne dla szczeniąt, które prawidłowo się rozwijają fizycznie.

Karma dla psa Arion, dzięki temu, że zawiera kwasy Omega-3(DHA), pozyskane z oleju rybnego. Dzięki temu mózg psa szybciej się rozwija i szczeniak szybciej uczy się prostych komend. Oprócz kwasów karma dla psa Arion ma naturalne wyciągi z owoców cytrusowych, witaminę E i C oraz beta-karoten. W jej skład wchodzi ryż, kurczak, ziemniaki, groszek, pulpa buraczana, hydrolizowane białko zwierzęce i wiele innych, potrzebnych organizmowi psa składników do prawidłowego rozwoju.

Arion karma występuje także w wersji, która nie zawiera glutenu, dzięki czemu u psa nie wystąpią reakcje alergiczne. W tym przypadku ziemniaki zastępowane są innymi warzywami, tak aby psa nie narazić na nietolerancje pokarmowe. Olej rybny zawarty we wszystkich karmach Arion sprawi, że sierść psa będzie zdrowa i błyszcząca.

Karma dla psa Arion dostępna jest w różnych opakowaniach, można ją także kupić na wagę, w każdym dobrym sklepie zoologicznym.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.