Tu liczy się Twój pupil ! - Przychodni w Grodzisku Wielkopolskim

Jesteś psiarzem? A może należysz do frakcji kociarzy? Bez względu na to, jakie zwierzę towarzyszy Ci w codziennym życiu powinieneś pamiętać o zapewnieniu mu profesjonalnej i wykwalifikowanej opieki weterynaryjnej. Tylko regularne wizyty kontrolne oraz wykonywanie obowiązkowych szczepień pozwoli utrzymać zwierzaka w dobrej formie przez długie lata!

Przychodnia weterynaryjna przyjazna zwierzętom oraz ich właścicielom (a właściwie ludzkim przyjaciołom, jak często określają się wielbiciele psów i kotów) powinna być przede wszystkim placówką, w której znajdziemy znających i rozumiejących nasze potrzeby lekarzy weterynarii. Kwestią, która jest nie mniej ważna jest oczywiście specjalistyczny sprzęt, który pozwoli nie tylko diagnozować naszych pupili, ale również wdrażać odpowiednie leczenie zarówno przyczynowe, jak i objawowe. Rozwinięte zaplecze diagnostyczne to także szansa dla zwierząt w stanach nagłego zagrożenia życia i zdrowia oraz pupili borykających się z chorobami przewlekłymi, w których bardzo ważne jest stałe monitorowanie zmian zachodzących w organizmie. Aktualnie do dyspozycji zwierząt towarzyszących pozostaje m.in. ultrasonografia (USG) oraz badanie promieniowaniem rentgenowskim (RTG).

Sterylizacja, wykonywanie cięcia cesarskiego, czy też różnego typu operacje ortopedyczne są działaniami, które wymagają nie tylko dużej wiedzy i doświadczenia, ale również świetnie i  nowocześnie wyposażonej sali operacyjnej oraz zaplecza anestezjologicznego. Inkubator oraz możliwość prowadzenia terapii tlenowej to kolejne zalety specjalistycznego gabinetu weterynaryjnego.

Wizyty weterynaryjne to jednak nie tylko pomoc zwierzętom chorym oraz cierpiącym. Każde zwierzę (bez względu na to czy występują u niego jakiekolwiek niepokojące objawy, czy też nie) powinno minimum jeden raz w roku (a nawet częściej!) odwiedzić swojego lekarza weterynarii. Wówczas niezwykle ważna jest profilaktyka, na którą składają się m.in. ocena podstawowych parametrów życiowych, pomiar masy ciała oraz edukacja w kwestii żywienia naszych czworonożnych przyjaciół. Nie możemy zapomnieć również o szczepieniach ochronnych, zarówno obowiązkowych, jak i zalecanych. Do działań wykwalifikowanych weterynarzy należy także wyrabianie paszportów.

Jako właściciel psa, kota, czy też królika lub fretki myślisz, że powyżej opisany gabinet weterynaryjny nie istnieje? Nic bardziej mylnego. Specjalistyczny gabinet weterynaryjny ze szpitalem, salą operacyjną oraz wysokiej jakości sprzętem diagnostycznym znajdziesz w Grodzisku Wielkopolskim przy ulicy Rakoniewickiej 24. To właśnie tam Twój pupil może poczuć się bezpiecznie, a Ty możesz odetchnąć z ulgą, że Twojemu przyjacielowi nic nie grozi, bo znajduje się w dobrych rękach.

 https://przychodniagrodzisk.pl/

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie