TOP 5 fajnych prezentów dla właściciela psa

Bycie „psiarzem” już dawno przestało być traktowane jak obelga. Ludzie nie wstydzą się już swojej miłości do czworonogów i nawet lubią ją manifestować. Otoczenie albo to akceptuje, albo nie. Jeśli masz w rodzinie lub w gronie znajomych prawdziwego psiarza, a akurat zbliża się jakaś ważna okazja (urodziny, imieniny, rocznica, sukces zawodowy), to na pewno zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego prezentu. Mamy dla Ciebie 5 gotowych i bardzo interesujących propozycji. Oto idealne prezenty dla właściciela psa.

  1. Koszulka z nadrukiem – trwa moda na oryginalne t-shirty, które są świetnym sposobem na manifestowanie swoich poglądów, pasji czy zainteresowań. Naturalnym wyborem dla psiarza jest więc koszulka z nadrukiem, który będzie podkreślać jego stosunek do czworonogów, a przynajmniej to tego najbardziej ukochanego. Jest wiele gotowych t-shirtów z zabawnymi hasłami, ale możesz iść o krok dalej i np. zlecić nadruk z podobizną pupila należącego do bliskiej osoby. To będzie strzał w dziesiątkę!
  2. Plakat – to ciekawy pomysł na prezent dla osoby, która lubi otaczać się oryginalnymi rzeczami w swoim domu czy w biurze. Piękny plakat z podobizną psa, np. w stylu pop-art, będzie się świetnie prezentować na ścianie. Oczywiście nie zapomnij o ładnej ramie lub antyramie. Taki prezent na pewno zostanie doceniony!
  3. Książka o psach – niekoniecznie musi to być kolejny poradnik czy książka na temat rasy, której właścicielem jest bliska Ci osoba. Dużo ciekawszym pomysłem będzie beletrystyka. Jest mnóstwo znakomitych książek z psimi wątkami. Propozycje? „Wataha w podróży. Himalaje na czterech łapach” lub znakomity i kultowy „Biały kieł”.
  4. Zabawne i eleganckie gadżety – teoretycznie obie cechy się wykluczają, ale w przypadku psiarza wcale nie musi tak być. Jeśli chcesz obdarować mężczyznę, pomyśl np. o pięknym, jedwabnym krawacie z psim motywem lub chustce do butonierki. Ma być „z jajem”? Postaw na muchę z motywem kości dla psa. Obdarowany na pewno się ucieszy, a może i popłacze ze śmiechu.
  5. Efektowny i praktyczny gadżet – na rynku jest mnóstwo gadżetów dedykowanych psom i ich właścicielom. Wszystko tak naprawdę zależy od zasobności Twojego portfela. Możesz wydać więcej? Pomyśl o zestawie GPS, który składa się z obroży z nadajnikiem i opaski na nadgarstek z odbiornikiem sygnału. Nie chcesz przesadzić? Bardzo fajnym pomysłem będzie np. nerka na spacery z psem, do której właściciel może włożyć smakołyki i worki na odchody.

Prezent dla psiarza nie musi być śmiertelnie poważny. Jeśli nasze propozycje nie przypadły Ci do gustu, popuść wodze fantazji i znajdź coś zaskakującego, oryginalnego i koniecznie nawiązującego do pasji bliskiej Ci osoby.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie