Szkolenie psa - wspaniała przygoda dla pupila, jak i opiekuna

Psiaki to ukochane stworzenia, które codziennie obdarowują nas porcją miłości podczas spacerów, zabaw oraz innych wspólnie spędzanych chwil. Każdy z nas wybiera swojego pupila aby stworzyć z nim przyjacielskie relacje oraz spędzać razem czas na miłych aktywnościach.

Co jednak zrobić jeżeli nasz psiak jest niesforny i mamy z nim trochę problemów? W takich sytuacja nie warto się poddawać. Aby sprawić, że nasza relacja z nim będzie bardziej udana postawmy na przyjazne metody wychowawcze oraz szkolenie psa, które pomoże do niego dotrzeć. Taka przygoda może być wspaniałym przeżyciem zarówno dla pupila jak i jego właściciela oraz pomoże zapanować nad dzikimi nawykami naszego kochanego zwierzaka.

Szkolenie psa z Hauvard to prawdziwa przygoda!

Szkolenie psa w szkole Hauvard to przygoda, która pozwoli na zmianę nawyków naszego zwierzaka i odbuduje pozytywną więź pomiędzy człowiekiem i psem. Oferowane rozwiązania to konstruktywne działania mające na celu określone zmiany w zachowaniu naszego pupila. W ofercie znajdują się m.in: szkolenie szczeniąt oraz pozostałych psiaków, które są niesforne podczas spacerów. 

Szkoła Hauvard to wspaniałe miejsce, w którym pupil i właściciel nie będą się nudzić! W programie są atrakcje, które pozwolą na przyjemne zmęczenie psa z nadmiarem energii lub też dodanie pewności siebie psiakowi nieśmiałemu. Można tam wyszkolić pupila w kwestiach węchu oraz grzecznego wychodzenia na spacery. Psiaki uczą się także jak przynosić ciasteczko z szafki lub też wykonywać inne ciekawe czynności.

Jakie zalety ma szkolenie psa w szkole Hauvard? 

Wspólnie przebyte szkolenie to przygoda, która oprócz wymiernych wyników w zachowaniu, pogłębia także relację zwierzaka z jego właścicielem. Jeżeli mamy odrobinę wolnego czasu, a nasz zwierzak tryska energią - nic nie stoi na przeszkodzie aby nauczyć go dodatkowych trików. Tak spędzony czas będzie produktywny, a psiak w końcu zejdzie z kanapy i odzyska radość życia. 

Jakie metody stosuje szkoła Hauvard podczas szkolenia psa? 

Używane metody to zestaw specjalnie opracowanych technik, które w przyjazny sposób uczą zwierzaka określonych zachowań. Podczas ćwiczeń właściciel również uczy się jak postępować ze swoim psem w wielu codziennych sytuacjach. Po tak przebytym szkoleniu, zarówno pies i jego człowiek  staną się szczęśliwsi oraz jeszcze bardziej związani. 

Szkoła Hauvard to miejsce, które zmieni wzajemną relację z czworonogiem w prawdziwą przygodę. Po tak przebytym szkoleniu pies oraz właściciel będą radośni i lepiej zrozumieją swoje potrzeby!

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie