Patronat medialny: Pomagamy karmić psiaki ze schroniska w Zabrzu

Wszyscy miłośnicy psów z pewnością wiedzą, jak trudne warunki panują w schroniskach dla bezdomnych zwierząt i jak wielka pomoc jest potrzebna, aby zapewnić tym zwierzakom lepszy byt.
Dlatego szczególnie zachęcamy do zaangażowania się w akcję, której celem jest zebranie karmy dla psiaków ze schroniska w Zabrzu. „Karmimy Psiaki" to ogólnopolska inicjatywa, nad którą objęliśmy swój patronat.

Jej mechanizm jest bardzo prosty - każde 3 osoby, które przyłączą się do akcji to kolejny posiłek dla jednego z podopiecznych schroniska. Aby pomóc, wystarczy odwiedzić stronę www.karmimypsiaki.pl i wybrać psiaka, którego chce się nakarmić. Udział w akcji jest darmowy i zajmuje zaledwie kilka minut.

Poza możliwością nakarmienia psiaka, na stronie można dowiedzieć się więcej o innych sposobach pomocy takich jak adopcja psiaka czy polecanie akcji znajomym. Na stronie znajdują się też specjalne bannery do zamieszczenia na swojej stronie lub blogu.

Każdy wpis o akcji, każda wzmianka na Facebooku, gg czy forum to szansa na więcej posiłków dla psiaków. Mamy nadzieję, że wszyscy odwiedzający naszą stronę pomogą nam zrobić coś dobrego dla zwierzaków, które cierpią w schronisku przez ludzką bezmyślność.

Patronem akcji jest Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami o/Zabrze.

Więcej o akcji można dowiedzieć się na www.karmimypsiaki.pl

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.