Obroża idealna

Wieczorne spacery, weekendowe treningi i wypady za miasto – czas spędzony z psem pozwala oderwać się od codziennych problemów. Jednym z obowiązkowych akcesoriów jest wygodna i praktyczna obroża dla psa, która podkreśli charakter zwierzaka i styl jego właściciela.

Marka delCane

DelCane to designerskie i awangardowe akcesoria dla psów, zaprojektowane dla nowoczesnych właścicieli, ceniących sobie niebanalny styl. Marka została stworzona z myślą „In Style Together”, według której świat mody powinien się przenikać z interiorem designu. W ofercie nie mogło zabraknąć obroży, które łączą w sobie nowoczesny design z łatwością użytkowania. Są one tworzone z trwałych i wytrzymałych materiałów, które jednocześnie są delikatne i bezpieczne dla zwierząt.

Obroże marki delCane są wykonywane z dwóch warstw naturalnej skóry licowej. Wykorzystywana jest przede wszystkim wyselekcjonowana skóra z włoskich grabarni. Obroże delCane są bardzo wytrzymałe dzięki specjalnemu wzmocnieniu znajdującymi się między dwoma warstwami skóry. Ponadto elementy metalowe pochodzą jedynie od najlepszych europejskich producentów. Użycie najmocniejszych stopów metali gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Obroże marki delCane wyróżnia również estetyczne wykonanie i idealnie równe krawędzie uzyskane dzięki zastosowaniu laserowego cięcia.

Strada Viola czy Mondo Rosso?

Marka delCane posiada w swojej ofercie dwa podstawowe modele obroży. Model Strada wyróżnia mocno wyeksponowany zamek błyskawiczny o awangardowym stylu. Z kolei model Mondo posiada unikalne detale ozdobne w srebrnym kolorze: metalowy ring i oryginalną zawieszkę. Oba modele są dostępne w trzech wariantach kolorystycznych: fioletowym (Viola), szarym (Grigio) i czerwonym (Rosso).

Obroże w zależności od rozmiaru są dopasowane do psów ras małych, średnich i dużych. Rozmiar S ma długość 47 cm i szerokość 1,9 cm, rozmiar M – długość 59,5 cm i szerokość 2,4 cm, a rozmiar L – długość 67 cm i szerokość 2,8 cm. Rozmiar S pasuje na psy o obwodzie karku od 25,5 cm do 35 cm, rozmiar M – od 35 cm do 45,5 cm, a rozmiar L – od 45 cm do 55 cm. Dodatkowo w każdej obroży możliwe jest wykonanie dodatkowej dziurki dla jej skrócenia lub wydłużenia.

Obroże delCane są stuprocentowo wykonane z naturalnej skóry licowej, którą można czyścić letnią wodą przy użyciu miękkiej ściereczki. Za pomocą regularnych zabiegów konserwujących skóra zachowa swój pierwotny wygląd przez długi czas. Tak zakonserwowana obroża dla psa posłuży na wiele spacerów i umili czas spędzany z psem.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.