Kwarantanna z psem – Bezpieczna Rodzina w trosce o Twojego czworonoga

Kwarantanna i obecna sytuacja związana z epidemią odbija się nie tylko na ludziach. Jej skutki w odczuwają także zwierzęta. O ile z niewychodzącymi pupilami nie ma żadnego problemu, o tyle niektóre osoby mogą czuć się niepewnie, kiedy nadchodzi pora na spacer z psem. Jak zachować się w czasie kwarantanny, kiedy nie ma wyboru i trzeba wyjść ze zwierzakiem na dwór? Jeżeli w tym czasie chcesz jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo swojego pupila, w sklepie Bezpieczna Rodzina https://bezpiecznarodzina.pl/ znajdziesz na to idealny sposób. Jest nim niewielki i lekki lokalizator GPS dla psa, który mocuje się przy obroży. Ze względu na swoje minimalistyczne gabaryty, urządzenie jest właściwie niewyczuwalne dla zwierzęcia, Tobie jednak, w połączeniu z dedykowaną aplikacją Bezpieczne Zwierzę daje wielkie możliwości. Dzięki Bezpiecznej Rodzinie wiesz, że jeszcze lepiej chronisz swojego czworonożnego przyjaciela.

Bezpieczna Rodzina – ochrona tych, którzy są dla Ciebie ważni

Nie bez powodu mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Wierny kompan, zawsze witający merdającym ogonem, pocieszyciel i towarzysz w każdej życiowej sytuacji – traktując zwierzę jak członka rodziny pragniesz, aby był w pełni bezpieczny, zdrowy i zadowolony. Dlatego nawet w czasie kwarantanny stosując wszelkie środki ostrożności, wychodzisz z nim kilka razy dziennie na spacery i pozwalasz się wybiegać. Sam zabezpieczasz się rękawiczkami, maseczką, czy specjalnym żelem, a czy wiesz, jak zadbać o swojego psa? Oczywiście podstawową kwestią jest wycieranie jego łap po powrocie do domu i częstsze kąpiele. Czy jest coś jeszcze, co możesz dla niego zrobić?

Lokalizator GPS dla zwierzaka od Bezpiecznej Rodziny

Tylko 22 gramy i niewielki rozmiar, a możliwości ogromne! GPS dla psa BZ.01, który znajdziesz w sklepie Bezpieczna Rodzina to urządzenie, które z aplikacją Bezpieczne Zwierzę, dają Ci pełną kontrolę nad psem. Precyzyjna lokalizacja w telefonie, dzięki której wiesz, gdzie jest Twój pupil, nawet kiedy oddalił się na spacerze. Możliwość wyznaczenia stref bezpieczeństwa, o których przekroczeniu natychmiast zostaniesz powiadomiony na smartfon. Przycisk SOS, po którego użyciu, opiekun dostaje wiadomość z miejscem pobytu i najszybszą trasą dotarcia do zguby oraz funkcja nasłuchu umożliwiająca przysłuchanie się temu, co dzieje się w otoczeniu psa. Wychodzisz w czasie kwarantanny sam z psem, ale wiesz, że zwierzę lubi chodzić własnymi ścieżkami? Twój czworonożny przyjaciel wyprowadzany jest przez inne, obce dla niego osoby i masz obawy, czy im nie ucieknie? Niezależnie od powodu – z lokalizatorem GPS od Bezpiecznej Rodziny wiesz, że Twój zwierzak jest zawsze bezpieczny pod Twoim czujnym okiem.

Czym zajmuje się Bezpieczna Rodzina?

Bezpieczna Rodzina to ekosystem, który został stworzony, by jeszcze lepiej chronić Twoich bliskich oraz wszystko, co jest dla Ciebie cenne. Nasze urządzenia oraz usługi to pewność, że masz nad wszystkim kontrolę. Monitorujesz, dyskretnie nasłuchujesz, a w razie potrzeby natychmiast reagujesz. Gwarantujemy bezpieczeństwo danych i stałą pomoc naszego Centrum Obsługi. Zaufało nam już 1 Milion Klientów – dołącz do nich i chroń to, co dla Ciebie cenne z Bezpieczną Rodziną.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.