Kody rabatowe na karmy dla psów

Dobranie odpowiedniego pokarmu dla psów nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać, oczywiście, najbardziej naturalnym pożywieniem, jakie można zaserwować pupilowi, to przygotowane przez nas samodzielnie. Nie zawsze jednak jest na to czas i nie zawsze taki posiłek jest najlepszy dla żołądka psa. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest znalezienie zaufanego sklepu zoologicznego, który będzie miał szeroki asortyment karm suchych i mokrych różnych producentów. To o wiele lepsze rozwiązanie żywieniowe, niż poleganie na ofercie dostępnej w supermarketach, w których wybór produktów dla zwierząt jest zawężony. Karmy specjalistyczne wiążą się też z wyższą ceną, warto więc skorzystać z portalu kuponowo.pl, na którym znajdziemy specjalne kody rabatowe dla zaufanych sklepów. Przy aktywnych kodach dla sklepu zoologicznego ZOOPLUS, mamy zniżkę już przy pierwszym zakupie. To pozwoli na zakup lepszego produktu dla zwierzaka przy niższej cenie.

Wybierając pokarm dla psa, trzeba zwrócić uwagę, jak dużą zawartość mięsa zawiera danyprodukt, oczywiście, im więcej mięsa tym lepsza karma. Dlatego najpierw sprawdzamy listę składników. Zawartość mięsa jest podawana w procentach, najlepiej jeśli występuje jako pierwsza na liście produktów. Producenci stosują różne nazewnictwo do określenia rodzaju mięsa zawartego w karmie. Im więcej jest mięsa i świeżego mięsa w składzie, tym wyższa jest jakość danej karmy.

Należy pamiętać, że nie każda dieta jest odpowiednia dla naszego psa, dlatego dobrze jest zmieniać karmy, obserwować zachowanie zwierzaka, zmiany takie powinny następować stopniowo, przez kilka dni. Są one jednak z korzyścią dla psa, w ten sposób zapewnia się zbilansowanie potrzebnych minerałów i witamin. Nie ma jednej idealnej karmy dla określonej rasy. Karma z wysokiej półki jakościowej nie powinna zawierać takich składników jak:mięsne odpady produktów pochodzenia zwierzęcego, słodzików, sztucznych konserwantów (BHA, BHT) czy sztucznej koloranty. Kolor karmy nie ma znaczenia dla psa, ma ona raczej zwrócić uwagę jego właściciela. Dla psów zdrowych karmy dzieli się na wiek jak i wielkość psa, dodatkowo występują podział na specyficzne potrzeby danego zwierzęcia. Wszystkie potrzebne informacje o danym produkcie można znaleźć na internetowej stronie sklepu zoologicznego ZOOPLUS i wykorzystać przysługujące kody rabatowe.

Jak skorzystać z interesujących nas promocji? Na stronie kuponowo.pl wybieramy potrzebny kod rabatowy ZOOPLUS, po czym na stronie sklepu wybieramy interesujące nas produkty. Przy arkuszu zamówienia będzie specjalne pole na wpisanie i aktywację naszego kodu, a następnie przechodzimy do kasy.

Artykuł przygotowali specjaliści z kuponowo.pl

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.