Kochasz swojego Pupila? Zadbaj o niego!

Kampania edukacyjna Zadbaj o Pupila. Zdrowie i pielęgnacja pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt oraz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Dlaczego skutecznie musimy zabezpieczać nasze zwierzaki przed pasożytami? Jak zadbać o ich prawidłową dietę? W jaki sposób można uzupełnić niedobory witamin i składników mineralnych u pupili?

Na te pytania znajdziecie Państwo odpowiedzi w naszej kampanii edukacyjnej The Point – „Zadbaj o Pupila. Zdrowie i pielęgnacja”

Całość ukaże się 06 lipca  jako tematyczny dodatek specjalny w Gazecie Wyborczej, w wersji online na wpunktozdrowiu.pl oraz na portalach i wydarzeniach, poruszających tematykę zdrowia i pielęgnacji pupili.

Wraz z Ekspertami i Partnerami przybliżamy temat zdrowia i pielęgnacji czworonożnych przyjaciół. Chcemy skupić się m.in. na temacie związanym ze skutecznym zabezpieczeniem naszych pupili przed pasożytami, odpowiedniej diecie, która ma duży wpływ na codzienność zwierzaków, odpowiednimi sposobami na walkę z niedoborami u zwierzaków, istocie świadomej adopcji, zdrowiu psa i kota seniora, ważności sterylizacji jako walki z przepełnionymi schroniskami.

Artykuły, które znalazły się w kampanii:

  • O opiece nad czworonożnym seniorem opowiada  lek. wet. Jacek Szulc, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt, Przewodniczący Sekcji Chirurgii Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.  – s.2
  • Dlaczego nadal porzucamy niewinne zwierzęta? Co zrobić by takich sytuacji było jak najmniej, odpowiada Łukasz Balcer, Prezes Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce, dyrektor Schroniska w podwarszawskim Celestynowie.  – s. 2
  • Na temat bezpiecznych wakacji z Pupilem opowiada lek. Wet. Anna Dominiak.  – s. 4 - 5
  • W temacie rozważań nad adopcją opowiada Joanna Burakiewicz, Wolontariuszka z Fundacji Azyl pod Psim Aniołem.  – s. 7
  • Na temat okrucieństwa wobec zwierząt opowiada Karolina Roguska,  Dziennikarka portalu Onet. - s. 7

Głównymi Partnerami Merytorycznymi projektu zostali  Polskie Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt oraz Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Partnerem Medialnym został Onet Zdrowie.

http://wpunktozdrowiu.pl/wp-content/uploads/2019/07/Zadbaj_o_-pupila_2019.pdf

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.