Karma Farmina dla psa – niezbędny element wyprawki dla nowego członka rodziny

Pojawienie się w domu psa jest zwykle poprzedzone głębokimi przemyśleniami, a decyzja zostaje podjęta w sposób odpowiedzialny. Mimo to moment powitania czworonożnego mieszkańca nastręcza wielu wątpliwości i obaw. Warto przygotować się na przybycie psa i zaopatrzyć się w odpowiednią karmę oraz akcesoria, a także przystosować otoczenie – tak, by zniwelować stres zwierzęcia i móc cieszyć się radosnym spotkaniem. Podpowiadamy, dlaczego karma Farmina dla psa będzie dobrym wyborem.

  • 1. Karma Farmina – jaką wybrać?
  • 2. Dlaczego Farmina?
  • 3. Co poza karmą?

Karma Farmina – jaką wybrać?

Podstawą wyprawki dla czworonoga jest oczywiście pełnowartościowa karma, która zapewni pupilowi zdrowie i dostarczy niezbędnej energii. Farmina karma dla psa to produkt, który zaspokoi potrzeby każdego czworonoga. Włoska firma Farmina oferuje trzy warianty: karmę suchą N&D Pumpkin, N&D Quinoa, N&D Prime. W ofercie firmy znajdują się także specjalistyczne pokarmy, na przykład przeznaczone do walki z otyłością u czworonoga czy też dla psów z problemami z wątrobą, jelitami lub ze schorzeniami dermatologicznymi. Jedna z karm z trzech wiodących linii doskonale sprawdzi się na początek, a w razie problemów ze zdrowiem można sięgnąć po nieco bardziej specjalistyczne produkty. W tym celu warto obserwować zwierzę, a w razie wątpliwości konsultować się z weterynarzem.

Dlaczego Farmina?

Podczas przygotowywania się do przyjęcia pod swój dach czworonoga, warto zwrócić uwagę na produkty Farmina N&D – jest to karma produkowana z zastosowaniem najlepszych technologii, nadaje się dla mięsożerców (nie zawiera zbóż, zaś składniki pochodzenia zwierzęcego są najwyższej jakości). Oferta, obejmująca trzy linie produktów, a także asortyment dla psów o specjalnych potrzebach zdrowotnych, pozwala wybrać optymalny sposób żywienia pupila.

Co poza karmą?

Farmina N&D to idealny produkt, który zaspokoi potrzeby psa w zakresie żywienia. Przygotowanie wyprawki dla czworonoga wymaga jednak zaopatrzenia się również w odpowiednie akcesoria i przyrządy pielęgnacyjne.

Potrzebne będą:

  • legowisko – dostosowane wielkością do gabarytów pupila oraz umożliwiające zachowanie czystości (na przykład takie z możliwością zdejmowania pokrowca do prania);
  • miski na karmę i wodę (w przypadku większych ras koniecznie na stelażu);
  • szczotka do czesania sierści (odpowiedni rodzaj w zależności od typu sierści);
  • inne akcesoria (szczoteczka do zębów, płyn do pielęgnacji uszu i oczu itp.).

Poza akcesoriami należy także zadbać o bezpieczeństwo psa – zabezpieczyć mieszkanie lub dom w taki sposób, by zwierzę nie mogło uciec ani zrobić sobie krzywdy (na przykład przegryzając kable). W pierwszych dniach pobytu w nowym domu trzeba zapewnić zwierzęciu spokój i pozwolić na zaznajomienie się z otoczeniem. Wszystko to sprawi, że adaptacja przebiegnie bez problemów, a nawiązana z pupilem więź zaprocentuje podczas tresury czy po prostu wspólnego spędzania czasu.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie