Gadżety reklamowe dla zwierzaków

Domowe zwierzaki często stają się pełnoprawnymi członkami rodziny. Zapewnia im się wyżywienie, opiekę zdrowotną i oczywiście bezpieczne schronienie.

Takie podejście powoduje, że w każdym roku zwiększa się ilość firm które swoje usługi kierują właśnie do właścicieli zwierząt. Jak pokazują badania, sama sprzedaż karmy dla psów i kotów przekracza 2 mld pln rocznie. Imponuje także rozwój weterynarii która mogłaby być przykładem dla państwowej służby zdrowia.

Wzrost firm w danej branży powoduje oczywiście wymóg konkurowania. Łatwiej prowadzić punkt sprzedaży z karmą dla zwierząt będąc jedynym w mieście niż w przypadku kiedy na jednej ulicy pojawiają się dwa dodatkowe sklepy zoologiczne.

Form promocji jest wiele. Reklama prasowa, reklama internetowa, reklama radiowa. My chcemy Państwa zachęcić do sięgnięcia po tą która jest odbierana pozytywnie przez większość osób, nie jest nachalna i z pewnością najdłużej oddziałuje na klienta. Proponujemy wybór różnego typu gadżetów i upominków reklamowych na których możecie umieścić swoje logo lub adres a które będą idealnie pasować do Waszej branży. 

Gadżetem reklamowym może stać się praktycznie każdy przedmiot który zostanie oznakowany.

Jednak aby produkt spełnił swoje zadanie musi stać się użyteczny , musi towarzyszyć Waszym klientom jak najczęściej w codziennym życiu.

W ofercie naszej firmy znajdziecie w sumie ponad 30 000 produktów. Dla właścicieli zwierzaków przygotowaliśmy specjalną kategorię z wyselekcjonowanymi przedmiotami które doskonale sprawdzą się w akcjach marketingowych prowadzonych przez sklepy zoologiczne czy też przychodnie weterynaryjne. Znajdziecie tam między innymi breloki w kształcie zwierząt, miski podróżne dla zwierząt, pojemniki z woreczkami na psie kupki, czy też smycze i elementy odblaskowe które zapewnią zwierzakom bezpieczeństwo na drodze.

Dużym powodzeniem cieszą sie także pluszowe zabawki oraz breloczki z pluszowymi zwierzątkami. Bardzo często "właścicielem" domowego zwierzaka jest właśnie dziecko i to właśnie gadżet kierowany do najmłodszej osoby w rodzinie może stać się najlepszym wyborem. Pluszowy piesek lub kotek w koszulce z nzawą Waszego sklepu może towarzyszyć maluchowi w zabawie każdego dnia.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.reklamowe-upominki.pl i wybranie naszych gadżetów reklamowych podczas planowania kolejnej akcji marketingowej. Firma Neogroup oferuje Państwu szeroki wybór asortmentu, fachowe dorzadzwo i 15 letnie doświadczenie którym chętnie się dzieli z nowymi klientami.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie