Gadżety, które przydadzą się podczas spacerów z psem

Obroża, szelki, smycz oraz kaganiec to akcesoria, bez których trudno wyobrazić sobie codzienne spacery z psem. Jeśli jednak lubisz aktywnie spędzać czas ze swoim czworonogiem na świeżym powietrzu, możesz ten „obowiązkowy” zestaw poszerzyć o ciekawe gadżety, które z pewnością Ci się przydadzą.

Zabawki dla psów

Jeśli lubisz podczas spacerów bawić się ze swoim psem i masz odpowiednie miejsce, gdzie możesz spuścić swojego pupila ze smyczy, aby się wybiegał, z pewnością przyda Ci się zabawka. Propozycji jest naprawdę dużo – możesz więc zdecydować się na wymyślne gryzaki albo na zwykłą piłkę tenisową, która dobrze się odbija, a jednocześnie jest dość wytrzymała. Oczywiście wiele zależy od tego czym Twój pies najbardziej lubi się bawić – dla jednych psiaków będzie to wspomniana piłka, dla innych zaś lina do przeciągania lub frisbee. Niezależnie od tego co wybierzesz, zabawka z pewnością urozmaici spacery.

Nerka

Wybierając się na dłuższy spacer z psem zazwyczaj zabieramy ze sobą nie tylko klucze, worki do sprzątania po pupilu i smycz, ale też telefon, smakołyki przydatne podczas treningu czworonoga i inne akcesoria. Kieszenie mogą więc okazać się nie wystarczające w takiej sytuacji. Rozwiązaniem w tym przypadku będzie nerka mieszcząca wszystkie niezbędne podczas spacerów akcesoria dla psa.

Odzież

Jeśli Twoje spacery z psem to okazja do intensywnego treningu, warto zainwestować w specjalną kurtkę, spodnie lub bluzę, które skutecznie ochronią przed wiatrem, a jednocześnie będą mieć pojemne kieszenie na przysmaki, zabawki i inne akcesoria. Specjalna odzież przeznaczona do treningów z psami szyta jest z materiału odpornego na zarysowania, a dodatkowo wyposażana jest w przydatne dodatki, jak np. kółka do przypinania smyczy.

Zegarek sportowy

Nowoczesne zegarki sportowe to urządzenia nie tylko odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz charakteryzujące się wysoką szczelnością, ale też gadżety wyposażone w przydatne funkcje. Dzięki nim można monitorować swoją aktywność, długość pokonanych podczas spacerów tras oraz ich tempo, a także planować kolejne treningi. Modele tego typu przeznaczone dla osób aktywnych znaleźć można np. w sklepie internetowym czaszegarkow.pl.

Odblaski

Jeśli lubicie wieczorne spacery, warto zaopatrzyć się w odblaskową albo ledową obrożę dla psa, która zapewni zwierzakowi bezpieczeństwo w pobliżu ruchliwych dróg. Taki gadżet przyda się także jesienią i zimą, kiedy zmrok zapada bardzo szybko. Jeśli Twojemu psu zdarza się zgubić, przyczep mu do smyczy niewielką tabliczkę z numerem telefonu – dzięki temu Twój pupil łatwiej się odnajdzie, co oszczędzi mu niemało stresu.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie