Empire — najlepsza karma dla Twojego psa. Sprawdź dlaczego!

Psy traktowane są jak członkowie rodziny. Coraz częściej spędzają czas, towarzysząc swoim właścicielom w spacerach, w pracy, wyjeżdżają z nimi na wakacje. Są przyjaciółmi, którzy nigdy nie zdradzają i nie miewają złego nastroju. Właściciele tych wiernych czworonogów odwdzięczają się im na wiele sposobów, także kupując najlepszą karmę dla swojego psa. Karmy Empire stworzone zostały z myślą o jak najdłuższym, komfortowym życiu czworonożnych domowników.

Karma dla psa to nie kości i zupa

Szczęśliwie dla psiaków wzrasta świadomość właścicieli zwierząt dotycząca sposobu karmienia czworonogów. Dieta, która jeszcze 20 czy 30 lat temu uważana była za właściwą, czyli karmienie psa resztkami ze stołu: ziemniakami, zupami, kośćmi, jest skutecznie wypierana przez gotowe karmy suche albo mokre. Jest to krok w bardzo dobrą stronę, ponieważ niezbilansowana dieta, oparta na produktach, których psy jadać nigdy nie powinny, przyczyniała się do wielu problemów zwrotnych psów. Sięganie jednak po wątpliwej jakości produkty z marketu to także nie jest dobry pomysł. Tylko karmy premium dla psów gwarantują skład oparty o wysokiej jakości mięso w optymalnych proporcjach i inne składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania psiego organizmu.

Karmy Empire — najlepszy wybór dla Twojego przyjaciela

Najlepsze karmy dla psów powstają w firmie, której celem jest troska o zwierzęta i o to, by codziennie otrzymywały posiłki wpływające korzystnie na ich sierść, zęby, kości, funkcjonowanie organów wewnętrznych, mięśni i ogólne samopoczucie. Są to więc produkty w 100% hipoalergiczne i w 100% naturalne, bez sztucznych składników i wolne od GMO. W karmach Empire właściciele psów znajdą przede wszystkim mięso z dziczyzny i jagnięciny, które stanowi aż 80% składu. Nie ma w nich natomiast ani grama kurczaka, produktów zbożowych czy zawierających gluten. Wszystkie surowce pochodzą z ekologicznych upraw i certyfikowanych hodowli. Karmy dla psów Empire nie są produkowane na skalę masową, ale ręcznie, w małych partiach. 

Podczas komponowania jedzenia dla psa wykorzystano autorskie formuły marki, takie jak wzmacniającą odporność i oczyszczającą z toksyn i metali ciężkich αDETOX albo Well Growth i AAC (AntiAgeCoctali), by utrzymać psy w doskonałej formie i opóźnić proces starzenia się organizmu. 

Karmy przed opuszczeniem magazynu i dotarciem do klienta są poddawane kontroli w niezależnym Akredytowanym Laboratorium Mikrobiologicznym. 

Indywidualnie dobrane karmy

Nie istnieje jedna ściśle określona dieta, która zapewni zdrowie każdemu psu. Dlatego też producent, który naprawdę dba o kondycję psów, stworzył karmy odpowiednie dla psów z alergiami, dla psów dorosłych, szczeniąt i seniorów, a nawet dla psów dużych, średnich i małych ras. Wiele z nich ma specjalne potrzeby żywieniowe, które należy uwzględnić, zapełniając psią miskę. 

Twój pies będzie zachwycony

Pies nie potrzebuje racjonalnych argumentów, by jeść karmę. Musi dostawać pokarm, który mu smakuje. A karmy Empire są smaczne, bogate w składniki, za którymi czworonogi przepadają, czyli przede wszystkim w wysokiej jakości mięso. Podając psu karmę marki premium, sprawisz mu po prostu ogromną przyjemność. Jest to ważne także wtedy, kiedy psiak choruje, nie ma apetytu, a trzeba wzmocnić jego organizm, by lepiej radził sobie z bakteriami czy wirusami. Pamiętaj też, że dobra karma to ta, która przynosi oszczędności. Jeśli Twój pies dobrze je, rzadziej choruje, nie wymaga częstych wizyt u weterynarza, nie ma biegunek i zaparć, ani problemów skórnych. Dbając o jego dietę, dbasz o jego samopoczucie, swój portfel i przedłużasz życie ukochanego czworonoga. 

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie