Dzieci i ich ulubione pieski

Psy i dzieci to świetnie połączenie. Wiele osób obawia się o to, czy zwierzęta będą w stanie zaakceptować niemowlaka, ale nie ma obaw. Nawet teoretycznie groźniejsze rasy potrafią stworzyć z małym dzieckiem zgrany duet. Dzieci również uwielbiają pieski. Zarówno te prawdziwe, jak i te z bajek, gdzie niewątpliwie królują Chase, Rubble, Skye i inne pieski z Psiego Patrolu.

Jakie psy dzieci kochają najbardziej?

„O jaki słodki piesek” – takie słowa dzieci bardzo często wypowiadają na spacerach. Dzieci w różnym wieku potrafią zachwycać się napotkanymi pieskami. Szczególnie szczeniakami lub tymi mniejszymi pieskami, które uwielbiają być głaskane.

Najmłodsi bardzo utożsamiają się również z pieskami z bajek i filmów. 101 dalmatyńczyków, Marta Mówi, Lassie, Zakochany Kundel, Scooby Doo, Goofy, Pluto i przede wszystkim pieski z Psiego Patrolu. To najbardziej popularne postacie, które znane są z ekranów telewizora.

Chase, Rubble, Skye, Zuma, Rocky, Everest – Psi Patrol to najpopularniejsza bajka

Siegając do historii kina i innych produkcji TV można by długo wymieniać popularne psy. W dzisiejszych czasach postacie z Psiego Patrolu nie mają jednak sobie równych. Chase, Zuma, Skye, Everest, Tracker, Rocky, Marshall oraz Rubble, to ekipa która pod wodzą Rydera zażegnuje niebezpieczeństw.

Kolorowanki Psi Patrol to świetny sposób na rozrywkę dla dziecka

Oczywiście każde dziecko lub oglądać bajki z ulubionymi postaciami, ale zbyt długie przesiadywanie przed ekranem telewizora, laptopa czy smartfona niesie za sobą wiele negatywnych korzyści. A pokusa jest duża, bo przecież Psi Patrol doczekał się wielu sezonów, a nawet filmy animowanego.

Nie trzeba jednak odrywać dziecka od ulubionych bohaterów, dlatego można np. wydrukować dzieciom darmowe kolorowanki Psi Patrol, które znajdziesz w serwisie. Malowanki zapewniają rozrywkę i niosą wiele korzyści. Pozwalają pracować nad kreatywnością, pobudzają wyobraźnie, a także ćwiczą cierpliwość i motorykę małą. Daj dziecku kreski, wybrany rysunek i niech stworzy prawdziwe dzieło.

Kolorowanie może być również bardzo wartościowym czasem dla rodziców i dzieci. Wspólne malowanie obrazków może zrelaksować i spędzić wspólne chwile. Należy pamiętać, że kolorowanka potrafi uspokajać i się odprężyć.

Każde dziecko uwielbiające bajkę Psi Patrol z chęcią stworzy rysunek z jedną z tych postaci: Ryder, Chase, Zuma, Skye, Everest, Tracker, Rocky, Marshall, Rubble czy innych piesków i bohaterów bajek.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.