Dlaczego Twój pies powinien mieć lokalizator GPS — TOP 3 najważniejszych funkcji nadajnika

Kompletując wyprawkę dla naszego czworonoga, zawsze skupiamy się na rzeczach takich jak miski, smycz, szelki, zabawki, gryzaki, czy legowisko. Aby móc być w pełni spokojnym o bezpieczeństwo zwierzaka, każdy właściciel powinien wziąć pod uwagę dodatkowo także niewielki, ale bardzo praktyczny gadżet, dzięki któremu nasz pies, nawet jeśli zaginie, szybko wróci do domu. Tym urządzeniem jest niewielki lokalizator GPS, który mocuje się do obroży czworonoga. Jakie są zalety tego rozwiązania?

Bezpieczny powrót z każdego spaceru

Nigdy nie wiesz, kiedy w Twoim zwierzaku obudzi się jego łowczy instynkt — nie masz wpływu na to, czy podczas spaceru pies nie ucieknie przestraszony wystrzałem, czy po prostu zwycięży jego ciekawość poznawania nowych terenów. Na każdą ewentualność warto się wcześniej przygotować. Z lokalizatorem GPS dla psa LoconDog nie musisz martwić się, kiedy zwierzę zniknie z Twojego pola widzenia. Wystarczy, że uruchomisz aplikację Bezpieczna Rodzina, a po kilku sekundach będziesz w stanie dokładnie określić miejsce, w którym znajduje się Twój czworonożny przyjaciel. Funkcja lokalizacji ułatwi Wam wspólny i bezpieczny powrót do domu!

TOP 3 najważniejsze funkcje lokalizatora GPS dla psa

  1. Jedną z najważniejszych funkcji, która bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo naszego czworonoga, a którą daje nadajnik GPS taki jak LocoDog, jest oczywiście szybka i precyzyjna lokalizacja. Jeśli Twój pupil zaginie podczas spaceru lub ucieknie z Twojej posesji, wystarczy, że weźmiesz swój telefon do ręki i uruchomisz aplikację. W usłudze na mapie nie tylko natychmiast zobaczysz, w którym miejscu jest Twoje zwierzę, ale też poznasz najszybszą trasę dotarcia do Twojej zguby. Funkcja lokalizacji znacznie ułatwia odnalezienie psiaka niezależnie od tego, czy spacerujesz z nim po lesie, czy w mieście. 
  2. Autorska aplikacja do lokalizatora GPS dla psa LocoDog umożliwia korzystanie z funkcji nasłuchu otoczenia. Jeśli Twój zwierzak ucieknie, w telefonie uruchamiasz nasłuch i możesz posłuchać, co dzieje się w otoczeniu czworonoga — oceniasz, czy znajduje się przy ruchliwej ulicy, czy np. w lesie. 

Dodatkowo, jeśli pies zostanie odnaleziony przez obcą osobę, będzie mogła ona użyć przycisku SOS znajdującego się na urządzeniu i tym sposobem wysłać Ci powiadomienie z lokalizacją Twojego psa.

  1. Jeśli Twój zwierzak nie może się powstrzymać i nagminnie przekopuje się na działkę sąsiadów, lub ucieka z Waszej posesji, możesz dowiedzieć się o tym fakcie nawet będąc poza domem. Wystarczy, że w aplikacji wyznaczysz strefy bezpieczeństwa, a o każdorazowym opuszczeniu danego miejsca, dowiesz się natychmiast. Powiadomienie pojawi się na Twoim telefonie także wtedy, gdy pies wróci do określonej lokalizacji. 

Chroń go — jesteś jego całym światem!

W ochronie zwierzaka pomocna z całą pewnością okaże się także wytrzymała bateria. Urządzenie LocoDog działa nawet do 10 dni na jednym ładowaniu! Oznacza to jeszcze więcej spokoju i jeszcze więcej bezpiecznych spacerów. Nigdy nie zapomnisz też o podłączeniu lokalizatora do prądu, kiedy zajdzie taka potrzeba — wybierając rozwiązania od Bezpiecznej Rodziny decydujesz się na pełen komfort i wygodę — jeśli poziom naładowania urządzenia spadnie do 15%, natychmiast otrzymasz stosowną informację na swój telefon. 

Pamiętaj! Twój pies to Twój przyjaciel — z LocoDog w pełni zadbasz o jego bezpieczeństwo.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.