Apel: pomóż kotkom

Poznańskie schronisko dla bezdomnych zwierząt. Czyste alejki, barwne kwiaty. A w środku niewidoczny dla oczu odwiedzających – SZPITAL DLA KOTÓW. Kilka rozpadających się klatek, półmrok, smród, gromady kotów i kociąt, zabijanych przez panleukopenię i inne choroby wirusowe, a czasem po prostu przez strach, nieodpowiednie żywienie i brak codziennego, czułego kontaktu z człowiekiem.

Teraz, dzięki uporowi kilku osób, jest szansa, by to zmienić. Udało się wreszcie znaleźć pomieszczenie, które po remoncie stanie się szpitalem dla kotów – może w końcu ludzie odwiedzający schronisko będą mogli bez obaw adoptować stamtąd kocięta, nie drżąc od pierwszego dnia o ich zdrowie i życie. Fundacja Canis et Felis za punkt honoru postawiła sobie takie wyposażenie nowego szpitalika, by przebywające w nim zwierzęta mogły bezpiecznie wracać do zdrowia.

Do tego jednak potrzebna jest nam Państwa pomoc – rzeczowa i finansowa. Potrzebne są klatki, kuwety, żwirek, jednorazowe podkłady higieniczne, termofory.Potrzebne są pieniądze, za które będzie można kupić konieczne wyposażenie – lampy bakteriobójcze, maty dezynfekcyjne, drobny sprzęt weterynaryjny.
Jeśli możecie nam Państwo pomóc, bardzo prosimy o kontakt: monika.preibisz@fcef.pl  , tel.0660429977.
Zapraszamy też na www.fcef.pl 

 

 
Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.