ROZSTRZYGNIĘTY - Konkurs na najciekawszy komentarz

konkurs ogłoszony dnia 28.09.2007

Konkurs zorganizowany przez WORTAL PSY24.PL oraz wydawnictwo GALAKTYKA. Osoba, która w październiku umieści najciekawszy komentarz pod przeczytanym artykułem (dowolny artykuł na naszym wortalu) otrzyma w prezencie książkę "Dobry pies" .

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5-10 listopad 2007. Informacja pojawi się na stronie głównej wortalu - osoba, która wygra książkę będzie musiała się z nami skontaktować by podać dane do wysyłki: kontakt z nami.

Przypominamy regulamin dodawania komentarzy:

Pod przeczytanym artykułem można dodawać komentarze. Jednak jeśli komentarz nie będzie dotyczył przeczytanego materiału nie zostanie on dodany przez administratora. Jeśli chcesz się podzielić swoimi uwagami na temat strony lub napisać do nas w sprawach dotyczących wortalu: wyślij informacje przez formularz lub wpisz swój komentarz do księgi gości. Poprzez umieszczenie swoich komentarzy, opinii, zdjęć i filmów na stronach wortalu PSY24.PL Internauci wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na łamach wortalu PSY24.PL oraz w innych tytułach wydawanych przez wortal PSY24.PL

 

 
Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.