Kontakt z nami

Zdjęcie główne #28 - Kontakt z nami

W przypadku pytań/kwestii zamieszczonych poniżej nie udzielamy odpowiedzi.


Czy mogę skopiować artykuł z waszego wortalu i zamieścić na swojej stronie...
Pisze pracę i chciałbym skorzystać z materiałów z Państwa wortalu...

> Wszystkie nasze artykuły są chronione prawem - nie zezwalamy na ich kopiowanie i umieszczanie na innych stronach www /chyba że pod artykułem zaznaczono inaczej/. Takie same zasady dotyczą zdjęć na naszym wortalu. Można natomiast zamieszczać linki do naszych artykułów. Tutaj dodatkowe informacje: zasady użytkowania, licencje


Mój pies choruje na...
Mojemu psu coś dolega...
> Od dnia 15.09.2008. nie udzielamy już porad z zakresu zdrowia i chorób psów. Powód: większość przypadków wymaga bezpośrednich konsultacji w gabinecie weterynaryjnym. Z wortalu PSY24.PL można czerpać wiedzę na temat chorób/zdrowia psów z opracowań, które znajdują się w bloku tematycznym ZDROWIE psów. Zachęcamy również do korzystania z naszej wyszukiwarki.


Mój pies mnie nie słucha...
Mam problem z wychowaniem swojego psa...
> prosimy skorzystać z informacji zawartych w dziale SZKOLENIA


Dlaczego nie pojawił się mój komentarz?
> Pod przeczytanym artykułem można dodawać komentarze. Jednak jeśli komentarz nie będzie dotyczył przeczytanego materiału nie zostanie on dodany przez administratora. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy:

  • obrażających autora lub innych czytelników
  • zawierających przekleństwa
  • zawierających linki do innych stron

Dlaczego nie otrzymałem odpowiedzi na mój e-mail?
> Odpowiadamy tylko na e-maile i zapytania, które nie są omówione/opisane na naszym wortalu. Otrzymujemy nawet ponad 100 zapytań dziennie. Nie jest możliwe udzielenie odpowiedzi na wszystkie. Jednak zapewniamy naszych czytelników, że nie próżnujemy i jeśli interesujących Was kwestii nie ma  w zasobach naszej strony - to zawsze udzielamy odpowiedzi.


Chciałem kupić psa..
>  Co należy wiedzieć przed zakupem psa, czym się kierować kupując psa - informacje na ten temat znajdują się w dziale MÓJ PIES -> KUPNO PSA
Specjalnie dla naszych czytelników znajduje się tam również poradnik „Krótki” kurs kupowania psa rodzinnego". Wortal nie zajmuje się również pośrednictwem w sprzedaży psów rasowych, nie doradzamy ani nie sprawdzamy poszczególnych hodowców.


Pies sąsiadów cięgle szczeka..
> Nie udzielamy porad prawnych. Wszelkie informacje jakimi dysponujemy znajdują się w dziale MÓJ PIES -> PSY i PRAWO


 

Jeśli Twoje pytanie nie dotyczy kwestii zawartych powyżej - skontaktuj sie z nami:

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.