Opis programu - DOBRE SERCE DLA ZWIERZĄT


Brigitte Bardot, Angelina Jolie, Leonardo DiCaprio

Kojarzysz, prawda?

To słynni miłośnicy i obrońcy praw zwierząt. Pomagają i zachęcają do pomagania. Wspólnie z Tobą chcemy i możemy robić to samo.

Pokaż, że masz DOBRE SERCE DLA ZWIERZĄT

Pomóż nam napełnić puste miski, zbudować ciepłe budy, zafundować profesjonalne leczenie i znaleźć nowe domy dla tych zwierząt, które nie miały szczęścia zaznać miłości, miały za to pecha posmakować przemocy, okrucieństwa i bezduszności ze strony ludzi.

Idea, czyli komu pomagasz

Dobre Serce dla Zwierząt to program, którego wartością są ludzie tacy jak Ty i firmy takie jak Twoja. Zbieramy środki finansowe i rzeczowe na pomoc potrzebującym zwierzętom. Pozyskane fundusze w całości przeznaczamy na ratowanie kotów, które wciąż czekają na nowe domy, które wymagają dokarmiania lub leczenia oraz na wspieranie fundacji udzielających pomocy zwierzętom.

Dlaczego warto się zaangażować?

Program Dobre Serce dla Zwierząt wpisuje się w ideę zaangażowanego, odpowiedzialnego biznesu. Pomagasz – zyskujesz. To proste.

Wspierając naszą akcję – finansowo lub rzeczowo – otrzymujesz odznakę programu Dobre Serce dla Zwierząt (do umieszczenia na www + dyplom). Poza satysfakcją daje ona Twojej firmie konkretne korzyści.

Co zyskujesz?

Twoja firma otrzymuje reklamę na jednych z najpopularniejszych portali tematycznych w polskim Internecie (do wyboru nasze portale):

Twoja reklama w postaci banneru, artykułu sponsorowanego czy patronatu dotrze do kilkuset tysięcy potencjalnych klientów miesięcznie.

 

Sprawdź, kto już ma odznakę Dobre Serce dla Zwierząt

Dziel się biznesowym sukcesem

Dołącz do grona firm, którym los zwierząt nie jest obojętny

 

Warunki uczestnictwa w programie:

Zakup reklam o 50 % drożej niż w cenniku (wszystkie pozyskane środki są w 100% przeznaczone na pomoc zwierzętom). Zakupu mozna dokonać za gotówkę lub w barterze (np.: karma dla zwierząt, piasek dla kotów, etc.)

 

Kim jesteśmy?

  • Pomysłodawcą i opiekunem programu jest Małgorzata Wiśniewska, sekretarz redakcji portalu PSY24.pl. Napisz do mnie.
  • Koordynatorem programu jest Grzegorz Wiśniewski, wydawca i redaktor naczelny portalu PSY24.pl. Napisz do mnie.
  • Sponsor główny akcji Dobre Serce dla Zwierząt: Soluma.

 

Aktualnie pod opieką

Pod stała opieką mamy cały czas 30 kotów, regularnie udzielamy pomocy doraźnej innym potrzebującym zwierzętom. Dodatkowe środki przekazujemy na wsparcie fundacjom udzielającej pomocy zwierzętom.
 

Nasz Fanpage: www.facebook.dobreserce.soluma.pl
 

loading...

Więcej w tym dziale:


Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.